Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzek rá arra hogy ki...

Mitől érzek rá arra hogy ki meleg? Pl elég 10 másodperc és leveszem a csókáról h. homokos!

Figyelt kérdés

Én is a fiúkat szeretem. Csak azért kérdezem mert szerintem ez nagyon különleges képesség. Pl bemegyek a boltba és ránézek eladóra ő visszanéz és látom rajta hogy a pasikat szereti. Vagy megy előttem az utcán a full meleg srác és én meg látom rajta hogy meleg.


Ennek mi a neve? Van ilyen tudományos kifejezés erre? Abból is látom hogy néz rám valaki, vagy a kezei hogy állnak tehát a csuklóját hogy tartja. A melegek úgy hogy nem egyenesen mint heterok hanem lazábban járás közben ide-oda lóbáklják is az egész kart. A feneke hogy mozog miközben megy. A hangból is nagyon sokat megtudok. De elég legtöbbször csak ránézni valakire és rögtön tudom hogy fiúkat szereti.


Leszbiket nem tudom megállapítani sajnos teljesen egyértelműen :((

Akin látom hogy meleg azzal flörtölni szoktam. Ő is viszonozza stb.. :D



2014. okt. 4. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gaydarnak hívják (gay radar)

Általában a melegek kiszúrják egász jól, hogy a másik épp szexuálisan hova vonzódik.

2014. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy működik a gaydar-od.
2014. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mintha rólam lenne szó, csak én lány vagyok, és leszbikus :D soha nem gondoltam volna, hogy van még ilyen szerencsés ember, vagy hogy találok még ilyet magamon kívül. Velem is ugyanez a szituáciú, de én csak a nőkön/lányokon látom biztosan, a fiúknál/férfiaknál kétes szokott lenni a feltételezésem :/
2014. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te vagy a melegekkel suttogó.
2014. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hat mivel soha de soha nem kerdeztem ra arra, h "bocsi, de meleg vagy?" Ezert enmt duom, h az en megerzeseim jok-e vagy sem.. En is latok csomo embert, airol azt gondolnam, h csőb zi, de sosem derul ki, vagy cafolodik meg
2014. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :D Volt olyan sztori hogy egy volt egyetemista haveromról tudtam hogy meleg és fiúkat szereti. Nem mert szólni anyjáénak én mondtam el szülőjének hogy a fia homoszexuális. Aztán kiderült minden héten alteregoban dugták szegény srácot csoda nem kapott hivet!

Ez a gayradar tényleg működik. Ötös válaszoló te is meleg lehetsz ha látod máson milyen. Ha hetero vagy akkor csak nagyon extrém eseteket látod. Én kb minden meleget felismerek. Kiszúrom egyből. És nem is hinnéd minden 7-8 ember b-zi szerintem! De esküszöm egyetemeken még több van belőlünk. Ott kb minden harmadik srác meleg.


Amúgy elég ha csak meglátom hogy néz a szemével rám a gyerek már tudom hogy homo. Azon csodálkozom rajtam miért nem látja a sok hetero hogy a fiúkat szeretem. De jó is ez mert legalább tudok hetero barátokkal is együtt lenni. Sok meleg fiú csak csajokkal van el. Na abból is látszódik hogy forró a srác! :D

2014. okt. 4. 15:24
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező utolsó üzenetéhez mondanám hogy felsőoktatásban azért sok a homo mert értelmiségiek vagyunk nagy arányba. Azért mert elfogadjuk a saját szexualitásukat, így rájönnek hogy sok dolog van ami nem azon az egy címkén múlik.
2014. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Amit írtál, hogy minden 3. srác meleg, az tudtommal egyébként hivatalos statisztika. Bár lehet, hogy minden 3. ember meleg, és ez belefoglalja a nőket, mendenesetre jó megfigyelés.
2014. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, én mondjuk biszexuális vagyok (és én is egyetemista :D) de én mondjuk azt szoktam figyelni hogy kire néz "kívánalommal" egy fiú... Ha elmegy előtte egy szép vállas fiú vagy ha egy szép didis lány... És erre sokszor azz mondják, hogy baromság, hogy nézésből ezt meg lwhet állapítani mert lehet h egy fiu csak azért méricskél egy másikat, mert magával hasonlítja össze, hogy melyikőjük izmosabb stb... Csak ez azért hülyeség mert ha egy fiúra is ugyanugy néz egy fiu mint egy szép lányra, akkor inkánb azért nézi, mert biszex... szoval én meg a biszex embereket szoktam kiszúrni :D

18F

2014. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolsó biszexualitás nem létezik!! Olyan nincs hogy egy ember csajt is és fiút is szeressen! Vagy az egyik jön be vagy a másik köztes megoldás NINCS!!! Szóval ezt csak azért találtad ki h. biszex vagy mert nem mered vállalni a melegséged. De rábsztál mert így minden honnan kilógsz :P
2014. okt. 7. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!