Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó a hetero fiúknak az,...

Miért jó a hetero fiúknak az, hogy melegként viselkednek, miközben van barátnőjük?

Figyelt kérdés
Sok fiú ismerősöm, osztálytársam, barátaim melegként viselkednek miközben van barátnőjük, ölelgetik,puszilgatják egymást,feltűnően flörtölnek, egymás kezét fogva mennek,pedig van barátnőjük.ez miért jó,mi ez az új "szokás "?

2014. szept. 17. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
inkább fontosabb kérdés, hogy miért jó a meleg fiúknak az, hogy heteroként viselkednek?
2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

#1 Mert így nem lesznek gúny céltáblája, nem köpik le és verik meg őket. Talán azt hiheted, ilyen csak külföldön van, de tévedsz. A homoszexuális férfiak és nők vért izzadnak, csakhogy olyanok lehessenek, mint "mi". (A biszexuálisaknak pedig egy fokkal nehezebb: őket túlszexualizálják. Ez sem elfogadás.)


Kérdező, ez szimpla gúny. Kifigurázás. Parodizálás. Nyilván lehet köztük látens meleg, ez mégis csak "szórakozás" az ostoba, tanulatlan embereknek.

2014. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet, hogy éppenséggel melegek, vagy biszexek, ennek ellenére lehet barátnőjük.
2014. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez a divat.
2014. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert rájöttek, hogy nekik a lányok kevesek vagy hogy nem minden lányt tudnak megszerezni maguknak, ezért meg akarják szerezni most már a fiúkat is.


A telhetetlenségre egy vicc:

"A medve és a nyuszi sétálnak az erdőben és találkoznak a jótündérrel.

- Mivel ilyen szimpatikusak vagytok nekem, teljesítem három kívánságotokat. - mondja a jótündér.

- Én 10 medvelányt akarok. - mondja a medve.

- Én a legújabb és legdrágább autót akarom. - mondja a nyuszi.

- Én... még 10 medvelányt akarok! - mondja a medve.

- Én pedig.. egy kifogyhatatlan benzinkutat az autómhoz. - mondja a nyuszi.

- Én.. azt akarom, hogy a világ összes medvelánya az enyém legyen! - mondja a medve.

- És neked, nyuszi, mi az utolsó kívánságod?

- Hm... Tudod mit? Legyen a medve b×."

2014. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hello.

Akár meleg akár nem.Egy olyan világban kellene élnünk ahol öleljük barátainkat és mindenkit akit ismerünk.

Én meleg vagyok és törekszem arra (nem divatból)

hogy minden havert és barátot öleléssel és baráti puszival fogadjak.Hogy miért?

Mert ha megölelné egymást minden ember,akkor béke lenne a Földön.

Lehet,hogy a mai fiatalság "divatja" fogja megváltoztatni a jövő világát.

Ha nem hiszed el próbáld ki!Ölelj meg naponta 5 embert.

Akár idegent is! Érezni fogod,hogy jobb így élni!

2014. szept. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
A legtöbb heteró fiú nem teljesen heteró. Sok srác valamilyen szinten kipróbálta vagy szeretné kipróbálni a fiúszexet, ami nem azt jelenti, hogy meleg lenne. A mai világban sokkal szabadabban lehet megélni a szexuális vágyakat, mint régebben.
2014. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Amit ftf1983 mond, az is a Kinsey skálát támassza alá, vagyis az emberek szexuális orientációja nem olyan végletes, mint ahogy sokan leegyszerűsítik a dolgokat, hogy csak homo- hetero- és biszexuálisok léteznek. Ezek csak fő támpontok, tehát mondjuk pl. egy tizes skálán a 0 = teljesen homo, 5 = bi és 10 = teljesen hetero...
2014. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viccesnek találják, szórakoztatónak.
2015. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!