Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei annak, ha valaki...

Milyen jelei annak, ha valaki vagdossa magát? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Ha az illető a hegeket eltakarja, és az egészet letagadja, akkor hogyan mehetünk biztosra? Nem vetkőztethetem le!
2014. okt. 4. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy szégyenli,hogy ezt csinálta..és nem akarja mutogatni,hogy milyen gyenge volt régen,amikor ezt csinálta magával..valószinű,hogy nagyon depressziós volt valami miatt.Az ilyeneket nem kellene elítélni..inább az olyanokat,akik divatból feltünően még mutogatják is vagy lefotózzák és fölteszik a netre.
2014. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Nekem egykutya az, hogy valaki depresszióból vagy divatból vagdossa magát, mindkettő hülye.


Én is voltam már magam alatt, nagyon de nagyon, de ahelyett, hogy ártottam volna magamnak, mindig a megoldást kerestem. Itt látszik meg, hogy kinek mekkora az intelligenciája.

2014. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 ez nem az intelligenciát tükrözi ! aki divatból csinálja az gáz és akár elítélendő vagy mit tudom én:d

de aki rendesen egy probléma miatt , azt nem kéne elítélni , amíg nem tudod hogy mit élt át , mi történt vele , és mi miatt csinálta .

leget hogy akkor ezt találta megoldásnak (ha nem mutogatja , nyilván szégyenli)


az oka pedig egyszerű : " a külső fájdalom enyhíti a belsőt "


kérdező, amúgy miért szeretnéd tudni hogy vagdossa e magát ? (persze csak ha publikus az ok) :D

2014. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert hátha nem, és akkor hatalmas kő esne le a szívemről, hogy feleslegesen aggódtam. Persze akkor se ítélném el, ha csinálja.
2014. okt. 4. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

#3

Ahogy írtam én is voltam már depressziós, volt hogy hónapokig minden nap csak az öngyilkosságon járt az eszem.

2 megoldást láttam a problémára:

1. Öngyilkos leszek, vége lesz minden problémának, nincs több szenvedés.

2. Mindent megteszek azért, hogy megoldjam a problémáimat

Én az utóbbit választottam.

Mindkettő megoldás a problémára, mindkettő logikus értelmes döntés. DE! az hogy valaki nem tesz semmit és csak vagdossa magát legyen az akármilyen okból, mert nem tud/mer döntést hozni, az csak hülyeségét bizonyítja, nem old meg vele semmilyen problémát, csak egyel több indokot teremt arra, hogy utálja magát.


Értelmes ember nem csinál ilyet. Ez nem vita tárgya.

2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a hegeket, ha lehetőséged van rá.


"Rendszerezettek?" Egyenes vágások? Nagyjából egyenlő hosszúságúak?


Az, hogy vágások vannak a kezén, nem jelenti azt, hogy vagdossa magát. Lehet agresszív macskája van. :)



Ha tényleg vagdossa magát, és titkolja is, nem divatból csinálja, akkor a depresszió jeleire kell figyelni. Ezeket a jeleket ezer-meg-ezer internetes forrás leírja, nézz utána.

2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy hány éves emberről van szó ? mármint aki vagdossa magát ? és te , kérdező, kije vagy? vagyis hogy miért foglalkozol ezzel? ezt nem cseszegetésképp írom , csak légyszíves írd meg hogy milyen kapcsolat van köztetek és hogy hány éves ő és te :D
2014. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szobatársamról van szó, mindketten 18 évesek vagyunk. Jóban vagyunk, nagyon aranyos lány, csak mostanàban kicsit boldogtalan, otthoni gondok miatt. Onnan feltételezem, hogy vágja magát, hogy mindig takarva van a jobb keze (balos), hétköznapra karkötőkkel/ruhákkal, sportoláshoz fáslival, "azért hogy tartson valamit". Rákérdeztem, azt mondta, nem, de lesütötte a szemét aztán gyorsan faképnél hagyott, szóval nem volt túl meggyőző, és úgy érzem, nem kellene tovább feszegetnem nála a témát.
2014. okt. 5. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sem kell feszegetni, inkább ha teheted csinálj vele együtt valami közös programot.Biztosan van köze az intelligenciához, de az nem egy állandó dolog, az változhat is kedves 2s.
2014. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben szégyelli, és nem veri nagy dobra. Többnyire eltakarja, vagy hazudik róla. Kitalál róla egy történetet ami hihető, és így még jobban leplezni tudja. Ilyen lehet pl: kutya harapás, égés sérülés. Vagy szándékosan haraptatja/égeti meg magát. Nem figyelem felhívásként, hanem azért hogy elterelje a rossz gondolatokról a figyelmét.
2014. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!