Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha egy nő már nem szerelmes a párjába? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszait is egyaránt várom.

2014. ápr. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szívesen tölti együtt az időt a párjával, nem olyan szenvedélyes, nem mosolyog a párjára...
2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A testi vozalmak megszűnése, flegmázás, nem odafigyelés, más csávókról áradozik, nem veszi fel a telefont, nem reagál az üzenetre, hasonlítgat... sunyizás... hirtelen ezek jutnak eszembe, amiket tapasztaltam.
2014. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem jó vele az ágyban


nem szívesen bújik hozzá, csókolja meg


veszekedések, nagy hallgatások


nem akar vele eggyütt mutatkozni


máshogy néz rá


nem mondja neki hogy szeretlek, vagy ha igen, nem tiszta szívből

2014. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiek szinte mind igazak. Nemrég szakítottam a volt barátommal, mert már egyáltalán nem szerettem. Teljesen közömbös volt. Nem érdekelt, hogy mit mond, miközben beszélt hozzám, oda se figyeltem. Én sem számoltam be az én dolgaimról, miközben régen be nem állt a szám. Az utolsó hónapokban szinte semmit nem tudott rólam, a legalapvetőbb infókat is elfelejtettem vele megosztani, vagy szándékosan nem tettem. Kerültem a szexet, ahogy tudtam, az utolsó 5 hónapban egyáltalán nem volt. A találkozókat is kerültem, mindig akadt valami más programom. Egyre többet találkoztam a barátnőimmel, ők voltak az elsők és nem a barátom. Régen facebook chaten egész nap beszélgettünk, mert telefonról mindketten tudtunk írni bármikor a másiknak, nekem az iskola, neki pedig a munkája engedte ezt. Szinte félpercenként váltottunk üzenetet, arról is tudtunk, ha a másik wc-re ment, vagy evett, vagy épp beszélgetett valakivel, stb. A végén már egy nap kb. 3-4 üzenet váltás ment, ebből egy jóreggelt meg egy jóéjszakát volt. Rosszul esett az érintése, filmnézés közben se bújtam hozzá, ha ő próbált hozzám, valahogy kivágtam magam a szituból. Nem fogtam meg a kezét. Ha elköszönésnél ő mondta, hogy szeretlek, én is mondtam, de fél éve azt hallgattam, hogy "nem is...", bociszemek társaságában, szóval érezhető volt az elhidegülésem.
2014. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!