Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedik egy félénk...

Hogyan viselkedik egy félénk fiú? Mi a jelei, ha szerelmes?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
miért félénk? miben nyilvánul meg ez a kijelentés számodra?hogy viselkedik?
2014. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

amikor meglát idegesen rázza a lábát, az ingje ùjját gyűrögeti, ha mögötte ülök többször fordul hátra, vagy amikor a barátaival beszélget, és meglàt engem, többször felém tekinget, pislog sűrűn... vagy amikor velem beszél suttog, vagy halkan beszél.

Amikor meg csapatjàték alatt 1x elrontok vmit, és mindenki csesztet, utàna ő is sorozatosan elrontja...

2014. júl. 28. 16:54
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
csendes emberek mindig feszültek ,ezt onnan tudom mert én is csendes vagyok,és sokszor alig merek megszólalni,pl:ha tanárom felszólít zavarba jövök,mert félek..
2014. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hogyan viselkedik akkor, ha tetszünk neki? ráadàsul félénk is...
2014. júl. 28. 17:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magamból indulok ki ,akkor nem merek szemkontaktust felvenni vele,de ezt csak a csendes emberekre vall,akik félénkek
2014. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a vàlaszt. :)
2014. júl. 28. 20:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Kissé dadogva beszél, nincs szemkontaktus, izzad kissé, kerüli a (szerinte) kényes témákat, elpirul beszélgetés közben; ha ránéz az illető és ő is épp őt nézte, akkor vagy elpirul, vagy elfordítja a fejét;
2014. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak tetszem neki:)) de miért nem ìr olyankor pl közösségi oldalon, ìgy eltudna hìvni vhova, ahol csak ketten vagyunk, ahol nyugodtan beszélgethetnénk... :$ *-*
2014. júl. 28. 22:20
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél az elutasítástól - ezért (is) lehet félénk. Próbálj finoman kezdeményezni felé, érezze, hogy biztonságban van akkor is, ha ő is nyit feléd.
2014. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem beszélgetèst persze:) mert első voltam, aki beszélgetett vele :)

.... a többiek viszont elég ügyesen közénk àllnak... pl többször is figyelt, ezutàn felàllt, és közeledett felém, ekkor egyik haverja elhùzta, pont mint engem néhàny baràtnőm, akik közül 1-2 fennhangon nevetett is....

2014. júl. 29. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!