Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy annyira csúnyának éreztétek magatokat, hogy inkább lemondtatok minden programot és otthon maradtatok?

Figyelt kérdés
nem vagyok már depressziós 16 éves tinilány, mégis rámtör néha ez az érzés. hogy csúnya a bőröm, semmi ruha nem áll jól, béna a hajam stb és emiatt annyira elmegy a kedvem mindentől, hogy inkább lemondom a programjaimat is, hogy ne lássanak az emberek. félreértés ne legyen, máskor meg elégedett vagyok magammal viszonylag, de néha megesik ez is és nagyon nem érzem jónak, hogy emiatt nem megyek sehova.

2014. okt. 6. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen még sose fordult elő. Nem szokásom magamat értékelni.
2014. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Trafó1 ***** válasza:

Velem nem , én szép vagyok.

És okos.

És ügyes.

Meg szerény is.

De legfőképp iszok.

:-))PPP

2014. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kell melléd egy pasi, aki kilövi benned ezt a hazugságot.
2014. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, engem az nem érdekel hogy mások mit gondolnak vagy rám néznek-e egyáltalán. De olyan van gyakran, hogy nincs kedvem kimozdulni, de nem akülsőm miatt.
2014. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 akad és tényleg jót tesz, hogy van, de olyan is megesett már, hogy lemondtam a randinkat, mert épp undorítóan kövérnek és csúnyának éreztem magam. persze ezt így nem mondtam el neki és jól meg is haragudott:/
2014. okt. 6. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem szokott ilyen lenni, ritkán csak, de szokott. Magam sem tudom hogy mi az oka. Mások szerint nincs okom elbújni a 4 fal közé, sem külsőmet tekintve, sem amúgy, de mégis van idő mikor rám tör ez az érzés, és inkább itthon maradok... 24N
2014. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vigh Elek válasza:
Több önbizalom kell. Ha a srác elhívott randira, akkor biztos, hogy tetszettel neki.
2014. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szokott bizony, gyakrabban is mint kellene...sajnos. :( Én sem vagyok már kamasz de depressziós talán egy picit.Nálam inkább az a kivétel amikor viszonylag elfogadhatónak látom magam...szépnek még sosem láttam. Talán nem iszom eleget :D
2014. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt hölgyei! Először is egy nő nem a pasi miatt fogja jól érezni magát. Csak hogy tisztázzuk. Szerintem igaz a mondás, a szépség valóban belölről jön. Ha valami nem tetszik azon vagy változtatni kell vagy elfogadni! Nem ártana a belső értékeitekkel foglalkozni. Mindenkinek vannak hibái. Akkor lesz egy nő igazán szép, amikor önbizalma van! Az ilyen nőknek van valami gyönyörű a kisugárzásukban... Nem elég, hogy valaki szép külsőre, ennél sokkal fontosabb dogok vannak.


A legfontosabb: Soha ne hasonlítgassátok magatokat másokhoz, mert egyediek vagytok! A hibáitok által lesztek különlegesek! Ha mégis van valami, amin változtatni akartok, akkor rajta! Itt a változás ideje!

2014. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez velem is elő szokott fordulni, főleg bulikba nem szeretek eljárkálni, kicsit tartok tőle hogy a kinézetem miatt belém kötnek.
2014. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!