Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma összetörtem véletlenül egy...

Ma összetörtem véletlenül egy mézet egy boltban és csak simán elsétáltam. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Ahogy vettem le, lecsúszott egy másik, szépen összetört és ott csurdogált a ragadós méz, nem vette észre senki én meg nem szóltam senkinek csak elmentem. Elég drága is volt, szóval nem akartam, hogy kifizettessék velem. Visszanézhetik esetleg a biztonsági kamera felvételeket vagy nem érdekeli őket? :D Ti mit csináltatok volna? :)
2014. okt. 6. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Ajjaj! :D


Szerintem nem csinálnak semmit, de manapság már egy 200Ft-os csoki ellopásáért is adnak 2nap börtönt, szóval ha ebből indulunk ki, akkor vissza nézik a felvételeket és másnap jön érted az FBI... :)

2014. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez gáz, ha visszanézik is, már nem nagyon tehetnek semmit. Ott helyben retorzió kellett volna - ha már annyi gerinced nincs, hogy megkérdezd, mi a teendő.
2014. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
ha nem látta senki én is ezt tettem volna :D
2014. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
en egyszer egy kovaszosubit loktem le, annyira szorosan voltak felteve, hogy veletlenul leesett... szoltam es kifizettem, pedig nagyon nem volt penzem, diak votlam. Aztan az egyik ismerosom mondta(nem tudom igaz-e), hogy az ilyen balesetek bele vannak kalkulalva az arba es nem kellett volna kifizetnem... nem tudom azota se hogy van, hatha valaki ert hozza .
2014. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem veszik észre akkor bajod nem lesz belőle ,a bolt meg nem érzi meg az üveg méz árát. Gondolj bele mennyi pénzt otthagytál már, ennyi belefér grátiszba.A dolgozóknak meg így is úgy is fel kell mosniuk.
2014. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lenne szép, ha szóltál volna, de szerintem nem kell magad így sem rosszul érezned, ez kis tétel egy boltban, a dolgozók is rengeteg mindent összetörnek pakolás során.


Herendibe azért ne menjél :D

2014. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már voltam néhányszor tanúja ilyesmi esetnek: senkivel nem fizettettek ki semmit. Amúgy is vitatható lenne, hogy a polcok zsúfoltsága mennyire játszik közre. És 187 cm-es magasságommal, nemegyszer úgy tudok valamit levenni a polc tetejéről, hogy valahogy megbillentem, aztán elkapom. És ha leejtem? Vagy több is esik, és nem mindet tudom elkapni? Szinte sehol sincs fellépő, lépcső, létra stb.

Azért jó lett volna szólni, hogy mielőbb elkezdhessék a takarítást, hogy minél kevesebb árut, polcrészt, miegymást ragacsozzon össze a méz; minél kevesebb kellemetlenséget okozzon a vevőtársaknak is.

2014. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is voltam ilyen helyzetben, túl magas volt a polc le szerettem volna venniegy doboz sort, és ahogy levettem, véletlenül lelöktem a mellete levőt, amit addig alulról nem is láttam át a tulsó oldali minőségi borokra. Nem tört össze semmi, de egy centet sem lettem volna hajlandó fizetni, ők pakolták fel sz.rul. Pont. Jól tetted, hogy eljöttél. Egyetlen esetben fizettem volna ki a kárt, ha kis magánboltban törtem volna össze, mert ot számít ez a mennyiség. A bunkó multi kára viszont nem érdekel.
2014. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is tuti leléptem volna, de most hogy tudom, nem b#sznak meg érte, így már szólnék :)
2014. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Szóltam volna persze azt állítottam volna, hogy "én nem láttam semmit, mikor odamentem már olyan volt" :D
2014. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!