Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen összetörtem. Miért...

Teljesen összetörtem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Péntekre,vagy vasárnapra nem várom,eddig nagyon reménykedtem(2 vetélésen vagyok túl,egyik 16hetes,másik 8.),és péntek óta görcsölgetett a hasam,azt hittem jó jel,talán beágyazódás,de tegnapra abba maradt a görcsölés,és elkezdődött a kegyetlen fejfájás,ami minden mensi elött jelentkezik,meg a hőm is 36.8,és mikor terhes voltam 37-körül volt.most akkorát koppantam.miért nem sikerül?:(
2014. szept. 17. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tudhatja, számtalan oka lehet. Orvosi kivizsgálás milyen eredményeket mutatott? Én egy babát veszítettem el, 4 orvost jártam meg, végül inzulinrezisztencia és PCOS, pajzsmirigy alulműködés, magas prolaktin és tesztoszteron lett az eredmény (megjegyzem, az első két doki szerint nincs bajom, csak próbálkozzunk nyugodtan... no comment).
2014. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, próbálj megnyugodni. És nyugi, pont akkor leszel terhes, amikor már nem is számítasz rá. Minden jót Neked!
2014. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóhoz tudok csatlakozni. Tudom könnyű mondani. Nálunk is így történt. 2 vetélésen vagyok túl, görcsösen akartuk a babát. Amikor elengedtük, utána sikerült. 38 hetes vagyok, és bizom benne h rendben lesz minden, és Nálad is!
2014. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt még nem biztos, hogy nem sikerült, másrészt rágörcsölve is teherbe lehet esni, én pl. úgy szoktam. :)

Kiderült a vetélések oka?

2014. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 hetesnél heamatóma miatt,8 hetesnél még nem volt szívhang,valószínűleg mert nagyon beteg voltam( mandulagyulladás).de hála istennek már van egy 6 éves gyönyörű kislányunk,vele szerencsére nem volt semmi gond.
2014. szept. 17. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Remélem, pár hónapon belül örülhettek.
2014. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért keseredtél már neki szerdán? Pénteken vagy vasárnap lehet még 37 a hőd. na nem mintha 36,8 nem lehetne terhes az ember lánya. :)
2014. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Januárban 25 hetesen veszítettem el a babámat, augusztus végén pedig 8 hetesen ikerbabákat.

Az ikreket görcsösen akartam már. 1 hónap telt el a missed ab. óta, és most érzem azt, hogy elég!!! Én soha többet nem fogok hőmérőzni, méhpempőzni, cickafark-palástfűteázni, figyelni, hogy van-e beágyazódási fájdalom/vérzés, számolgatni az ovumat, stb... Nem! Elég! Belefáradtam és pihenni akarok.

Nem fogok védekezni, és ennyi! Sportolni akarok, jógázni, kirándulni, tanulni, aludni sokat! Ha a baba jön, akkor boldog leszek, hanem, akkor nem érdekel.

(Hozzáteszem, nem vagyok fiatal, és nincs még egy babám sem.)

2014. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!