Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem a párom autójának...

Összetörtem a párom autójának lökhárítóját! Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
Az igazság az az,hogy soha se akarta oda adni csak néha néha.Együtt élünk és ez az egy kocsi van.Elég pedáns rá, ergo kifog bukni.
2014. okt. 5. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Drágám ,ma belém jött vmi bunkó. Ne haragudj, de összetört a lökhárító.
2014. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Leparkoltam valahova, mire kijöttem, valaki nekem jött és elment, se szó se beszéd.
2014. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Hogy történt? Mert szerintem az se jó, ha hazudsz neki. Mondd el az igazat, az a tisztességes.


- Drágám, ma .. (így) .. összetörtem az autónk lökhárítóját. Nagyon sajnálom, kérlek ne haragudj rám.


Ha nagyon kiakad, akkor meg fontosabb neki az autó, mint te.

2014. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Hogy törted össze? Ha te voltál a szerencsétlen, elmondanám, és nem kamuznék, hogy valaki belédment, és otthagyott se szó, se beszéd. Úgyis kiderülne. Légy őszinte, és fizesd ki a kárt. Nőként mondom ezt. Én apám autóját törtem össze, pontosabban a családi autót, de az ő nevén volt. Volt biztosítás rá, Casco is, de az önrészt én fizettem ki, pedig akkor még csak zsebpénzt kaptam, és abból törlesztgettem. Nem ő kérte, ő azt mondta, ilyen mindenkivel előfordul. Én akartam így.
2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hazudni nem fogok neki.Egyébként tolattam be a garázsba és elkaptam az ajtót.Igen,tudom,hogy béna vagyok.
2014. okt. 5. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha van Casco-ja, akkor kifizeti, ha nincs, akkor neked kell a javítást kifizetni. Valld be mielőbb, és készülj arra, hogy nem fogod megkapni többször az autót.
2014. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Látszik, hogy nem ok nélkül nem adta oda. :) Ha az engedélye nélkül el merted vinni, akkor most légy nagylány, állj elé!
2014. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak egy tárgy. Mikor a férjem meghúzta az én kocsimat, és láttam, szinte belehal, mondtam, megcsináltatjuk, és ennyi. Pedig nem vagyunk gazdagok.

Mikor a lányom telefonált, balesetet szenvedett, rohantam, mint az őrült. Átöleltem, nem lett semmi baja. A többi nem számít. Minden pótolható, javítható. Csak az emberi érzések nem.

2014. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Nők és a tolatás ősellenségek, nem hiába, a sztereotípiáknak van alapjuk. :)
2014. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9-es, nőként én ezt igaznak érzem, persze tudom, hogy van kivétel. Anyukám úgy tolat, mint egy profi, mindig irigyeltem tőle. Én nem tudok tolatni, max. akkor, ha néhány métert egyenesen kell hátrafele menni korrigálás nélkül. De a tolatva parkolás számomra ősellenség, soha nem próbálkoznék vele. Még párhuzamos parkolás esetében sem. Viszont aki tudja magáról, hogy nem tud, az ne csinálja, hogy elkerülje az ilyen eseteket, mint amibe a kérdező belefutott. Én inkább nem parkolok le olyan helyen, ahol csak tolatva lehetne, és eszembe se jutna a garázsba beállni így, csakis orral (kifele már megy valamiért a tolatás...).
2014. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!