Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha kimaradt a...

Mit tegyek, ha kimaradt a kamaszkorom? :- ( 18/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 évben nem csináltam kb. semmit. Utáltam a sulim, és emiatt depressziós voltam. Most már megszoktam, kicsit meg is szerettem, és bánom, hogy nem használtam ki az időt! Mit tegyek??? Be lehet még pótolni valahogy? Gimi 4. osztályába járok. Tényleg minden kimaradt, se pasik, se bulik, se fesztivál, de még a sulis életet sem élveztem ki.
2014. okt. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyetemen lesz a legjobb, ott is lehet bulizni és pasizni, szóval nem kell aggódnod:)
2014. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne keseredj, előtted az élet. Nem szabad a múlton bánkódni. Közhelyek, tudom, de tényleg így van.
2014. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
en se jartam bulikba, es az ottani tanulas se volt konnyu, de most hogy egyetemen vagyok mindent megadnek ha visszamehetnek oda. legalabb voltak ismerosok, meg egyket haver is, kozel volt jo helyen... most meg teljesen egyedul vagyok. Nem lehet mindenkinek partis balatonos fiatalkora, nekunk ez jutott, ettol nem leszunk kevesebbek :)
2014. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is...
2014. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért 18 évesen még nem vagy egy vén banya, aki előtt már csak a nyugdíj van :D

Bőven fiatal vagy még, annyit bulizhatsz meg pasizhatsz, amennyit csak akarsz.

2014. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!