Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy "kimaradt"...

Az normális, hogy "kimaradt" a kamaszkorom?

Figyelt kérdés
Tehát soha sem voltak hangulatingadozásaim, nem voltak problémáim szülőkkel, tanárokkal, nem csináltam semmi meggondolatlan dolgot, soha nem volt semmilyen nagy célom, nem akartam énekes, rock sztár vagy bármi más lenni, soha nem volt példaképem, szóval semmi kamaszokra jellemző dolog nem történt velem.
2013. márc. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
velem sem nyugi
2013. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem se. De nem is bánom, én szeretem a nyugalmat magam körül.
2013. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem se... :/

Nekem ezek nem is hiányoznak, amiket felsoroltál... inkább csak az, hogy akkor nem barátkoztam, meg semmi ilyesmi társas dologban nem voltam benne (csak néha...):/

2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok partyarc, azaz inkább kávézni, koktélozni, moziba stb. megyek inkább, perze néha egy két club-os este is becsúszik, de volt lázadó korszakom, nem ebben nyilvánult meg, és a pimasz, nagyszájú, vergődő lázadó voltam, nem vagyok rá büszke, de ez van, amúgy 5 fülbevalló(a két alap[egy jobb-egy bal oldalt a cimpában] két kő és egy karika fent) meg egy orpircing, egy köldök pircing meg 3 tetkó.

18/L

2013. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!