Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőm bulizni akar menni...

Barátnőm bulizni akar menni velem de nekem nincs kedvem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz nővérének a szalagavatója amire hivatalos vagyok utána meg mennénk bulizni. Amióta dolgozok nem nagyon járkálok el bulizni, régi társaságok is szét mentek . Régen nagy bulizós voltam , volt több társaságom akikkel lehetett bulizni,vadulgatni de mára már semmi nem maradt ebből.Nem tudom mit csináljak mert nem vágyok most bulizni,nincs kedvem de ha a közös bulira gondolok olyan hülye érzések kavarognak bennem hogy nem akarok beégni előttük ha nem tudok úgy feloldódni mint ők,egyszerűen olyan érzések kavarognak bennem amikor vmi olyat erőltetnek az emberre amit nem akar sőt undorodik tőle. Na és persze barátnővel még nem buliztam soha mindig csak srácokkal mentünk el és úgy csajoztunk. Mit csináljak, tanácsok ötletek? Ti már jártatok így ? 23/f

2014. okt. 7. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne menj. Csak azért akarsz menni, hogy megfelelj másoknak. Ezt a hozzáállást sürgősen felejtsd el. Jártam már így, nem mentem, de egyáltalán nem bántam meg, páran kérdezgették, hogy miért nem mentem, mondtam, hogy a kedvetekért nem fogom rosszul érezni magam. El is hallgattak.
2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!