Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok, párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SSells kérdése:

16 éves vagyok, párommal közel 10 hónapja vagyunk együtt, de szabadságra vágyik. Bulizni akar, haverokkal lógni (lányok és fiúk egyaránt) nekem gyengém az, hogyha más lányokkal találkozik, mert sokszor vertek már át ilyen úton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Párja a zokninak van!
2014. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor barátom.
2014. szept. 23. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátod szeretne flörtölni, másokat megdugni. Szerintem szakítsatok.
2014. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem flörtölni szeretne. Onnan tudom hogy nagyon jó a kommunikációs viszonyunk, minden meg tudunk beszélni egymással. Azt mondta hogy fiatal és szeretne bulizni a haverokkal, de engem attól még ugyanúgy szeret. Megbízom benne, csak nem akarok úgy járni mint ahogy már nem egyszer jártam.
2014. szept. 23. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
LEgalább ne hazudj! Ha megbíznál benne, fel sem merülne benned a kérdés.
2014. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hazudok. Bízom benne, de ő ezt sem értékeli, hanem úgy érzem el akarja játszani a bizalmam azzal hogy azt csinálja amit a legjobban utálok.
2014. szept. 24. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de anno amikor ezt kiírtad, szerintem még elég fiatal voltál ehhez. Természetes, hogy egy 16 éves szabadságot akar, még nem is felnőtt basszus.
2017. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!