Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki nem akar bulizni meg piálni?

Figyelt kérdés
Nem egy kapcsolatom ment tönkre azért mert bulikba részegen fölszedett csajokat, meg ilyesmi. Elegem van már ebből. Nincs olyan pasi aki nem szeret bulizni?? Aki megelégszik annyival hogy a haverjaival összeülnek beszélgetnek, elmennek bicózni, max egy sört megisznak, de nem minden nap részegen jönnek haza. Én nem várom el senkitől sem hogy csak velem törődjön. Egyedül annyit szeretnék hogy ne bulizzon. Én sem buliztam soha. Max egy-két ismerősömmel egy lazulós este, ahova persze a barátomat is elhívtam, nehogy féltékeny legyen. És akkor ezt kapom cserébe. -.-
2014. szept. 1. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szálkásítok, még csak pirítóst sem eszek. Gondolhatod...
2014. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem iszok, nem bulizok igaz férfi vagyok, nem srác
2014. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ó, rengeteg ilyen srác van(köztük én is), de ez még nem jelenti azt, hogy a többi tulajdonság e mellett megfelelő lenne.
2014. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én kb. úgy szoktam csinálni, ahogy írtad. Nem megyek bulizni, mert egyrészt a legtöbb helyen olyan zene szól, amit nem szeretek, másrészt meg botlábú vagyok :D Iszogatni meg ritkán szoktam, de akkor is csak 1-2 sör.

24F

2014. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kb. 15-25 éves fiúkra/pasikra gondolok.
2014. szept. 1. 22:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretek bulizni,nem az én műfajom,ha van barátnőm akkor vele törődnék mindig.Tény hogy ritka az ilyen de van belőlünk :)
2014. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Néha elmegyek szűk baráti körbe kb. havonta egyszer, de a "bulikat" egyáltalán nem szeretem.
2014. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Öröm ezt hallani. :))
2014. szept. 1. 22:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Összeülni, italozgatni, tűz mellett sütögetni, ezek a nyugis dolgok bejönnek. A füstös disco közepén rázni magam, amíg nem hányok, az már nem.
2014. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni nem, de iszok, mint a gödény. :D
2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!