Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire irigyek az emberek?

Miért ennyire irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Nemrég (1-2 napja) tettem fel egy matekos kérdést, mert egyik ismerősöm a segítségemet kérte, én meg sajnos csak részben tudtam segíteni, hisz már rég nem vagyok iskolás, plusz humán beállítottságú vagyok. Tehát röviden nem vagyok matekzseni.


Erre valaki, aki biztos, hogy még annyira sem tudott hozzászólni, mint én, tök ismeretlenül meg gyanúsított, hogy én CSALÓ vagyok, mert ez valami ilyen meg olyan feladat.


Ok. Ez lehet. De nekem erről honnan kellett volna tudnom?

Miért baj, hogy én valakinek próbálok segíteni?

Az az illető valami kisebbségi komplexusban szenved, mert normális embernek nem jelentene gondot, ha egy tök idegen, pl. puskázik vagy hasonlók.


Feleslegesen húztam fel egy ilyenen magam?


2014. okt. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a feladat?
2014. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi van? Te most azon kattogsz, hogy egy számodra tök idegennek gondot okozott a Te hozzászólásod a témához, amikor tök idegen vagy neki?


Nekem ez sok. Én miért nem érek rá ilyen marhaságokon pörögni?


Amúgy a kérdésre a válasz, épp azért írt negatív dolgot, épp az az érzés vezette, ami téged a kérdés kiírásakor.


Amúgy meg ha nincs konkrét véleményed, vagy tudásod mint a fenti példában a matek kérdéshez, akkor nem kötelező hozzászólni. Nem biztos, hogy azzal segítesz, ha félrevezeted.

Ez olyan, mintha bemennék a műtőbe segíteni. Minek, ha nem értek hozzá?

2014. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, nem merem ide írni, mert nekem esett az illető, hogy ha itt megjelenik a megoldás, akkor mindenki rá tud keresni, és ez így nem szabályos, mert valami verseny feladat, vagy nem tudom.
2014. okt. 8. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg ha nincs konkrét véleményed, vagy tudásod mint a fenti példában a matek kérdéshez, akkor nem kötelező hozzászólni. Nem biztos, hogy azzal segítesz, ha félrevezeted. "


Akkor részletezem, hogy TE is értsd.

Kaptam egy kérdést. (egy ismerősömtől, személyesen)

Mivel én nem tudtam rá a választ, így megkérdeztem itt a gyakorikerdesek.hu-n.

Úgy mint sok ezer ember ha valamit nem tud, és választ szeretne a kérdésére kapni.


Ha valaki tudja a választ, akkor nem kérdez, ha nem kérdez senki, mert mindenki csak abban pörög-forog amiben 100%-an otthon van, akkor ez az oldal nem lenne.


Szerintem TE félreértettél valamit.

2014. okt. 8. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne írd……
2014. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha versenykérdés, akkor valószínű, hogy azért esett neked. Ez nem irigykedés, csak szereti a fair play-t.
2014. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!