Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bunkó embereknek miért...

A bunkó embereknek miért nyaliznak?

Figyelt kérdés
Már többször tapasztaltam, hogy mondjuk van egy közösség, ahol van valaki, aki ugyan pár emberrel barátságos, de a többiekkel lekezelően bánik. És azok, akikkel lekezelően bánik, a háta mögött kibeszélik, hogy milyen bunkó, de közben mindig igyekeznek kedveskedni neki. Ti ezt mivel magyarázzátok?

2014. okt. 10. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Talán mert rosszul esik nekik, hogy bunkón viselkedik és magukat védik meg a kedveskedéssel, hogy ne érje őket újabb kellemetlenség.
2014. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert félnek tőle, és azt gondolják, ha kedvesek vele, akkor nem velük fog bunkózni.
2014. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
Na ez valami amit én sem értek... De már nagyon elegem van belőle...
2014. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a bunkó embereket senki nem szereti szerintem

akinek tetszik a dolog annak is csak maga a helyzetből kihozott poénos esemény tetszhet, de mint maga a bunkó ember biztos nem

Senki nem szereti ha bunkó valaki veled

2014. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert aki bunkózik a másikkal az azért teszi, mert hatalma van felette, magasabban helyezkedik el a hierarchiában és azért nyalnak neki, mert félnek tőle és így próbálják meg elkerülni a további bunkózást, szívatást.
2014. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A konfliktuskerülés klasszikus példája. 100-ból egy ember ki meri mondani a véleményét, a maradék 99 pedig inkább hallgat, mert nem mer kiállni a saját véleménye mellett a nagyhangú emberrel szemben. Kerülik a vitát, a konfliktust, mert az számukra a megszégyenülés forrása lehet. A domináns típusok a többi domináns típussal találják meg igazán a hangot, a visszahúzódókat pedig lekezelik, hiszen tisztában vannak azzal, hogy nem mernek ellenvéleményt formálni. Birkaszellem.
2014. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
A többieknek talán fel kéne ismerniük, hogy az a valaki nem akar velük barátkozni. Feltételezem azért nyalnak, mert ezt még mindig nem fogták fel.
2014. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ezt megmagyarázni. De kajak szánalmas.
2014. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bunkó embereknek, csak a bunkóknál kicsit kisebb bunkók nyaliznak.
2014. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt tapasztaltam én is ha valaki bunkó módon viselkedik a másikkal de nem veszi észre magát ha meg is bántsa vele később meg próbál neki hízelegni mert tudja van rá szüksége de ezek valójába azt se tudják mi az a barátság .Még 1 észrevétel ezek az emberek hogy viszonyulnak valójába a feleségükhöz szerintem ugyan olyan alpári módon de miért is élnek együtt ez itt a nagy kérdés .
2014. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!