Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt álmodtam este, hogy...

Ha azt álmodtam este, hogy meggyilkoltam valakit és élveztem is, akkor lehet, hogy igazából is meggyilkolnék valakit?

Figyelt kérdés

Eléggé megijedtem...Este azt álmodtam, hogy egy fiú ismerősöm el akart vinni valahová, valami fához, de távolabbról láttuk, hogy ott van egy csapat lány, akiket nem ismerünk. Úgyhogy odalopóztunk a bokrok mögött és a fiú megölte majdnem mindegyiküket, én meg csak az egyik csajt. Arra már nem emlékszem, hogy öltük meg őket, talán valami éles tárgyat a fejükbe szúrtunk, de az a lényeg, hogy én tökre élveztem és nem igazán volt bűntudatom emiatt, csak picit magam miatt, hogy mi van, ha kiderül, hogy megöltem valakit.

Ezután felébredtem. Szerintetek pszichopata vagyok? :SSS


2014. okt. 11. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem :D
2014. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem. Ez csak egy álom, én ennél rosszabbakat is álmodtam már, de az a lényeg, hogy ameddig a valóságban nem teszel ilyeneket, addig nincs mitől tartanod! :)
2014. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. okt. 11. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb horrort, olvass/nézz, vagy olyan filmeket, könyveket amiknek a témája a brutalitásról és gyilkosságokról szólnak.
2014. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézek horrorfilmeket és nem is olvasok ilyen könyveket.
2014. okt. 11. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az álmok az aznap átéltekből tevődnek össze, ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy megtennéd. Ne aggódj, ez normális!
2014. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Mondjuk azóta nem is volt ilyen álmom :D Szóval megnyugodtam :3
2014. okt. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!