Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek részeg lenni?

Félek részeg lenni?

Figyelt kérdés

Na szóval, jövőhéten lesz az első komolyabb bulim, elég sok pia lesz, ugyanis szülinapom lesz és hát terveink szerint berúgunk.Eddig oké minden csakhogy félek, hogy esetleg részegen olyan dolgokat is kifecsegek amiket nem kéne

A kérdésem az, hogy volt már olyan eset amikor olyanokat mondtatok amiket titokban akartatok tartani?



2014. okt. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem iszod le magad taccsra, akkor még tudsz gondolkozni. Legalább is én tudok.
2014. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem volt még olyan, mert nem iszom magam részegségig, max. becsiccsentek, de akkor csak röhögök mindenen és mindenre kurrrrrrvára tudok koncentrálni.

2. Neked sem kell részegségig inni csak azért, mert buli van.

3. Ki TERVEZI EL, hogy be fog rúgni, most komolyan?

2014. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az, hogy ne legyenek olyan dolgaid amiket nem mersz mások előtt felvállalni. Aztán akkor nem kell aggódnod, hogy mit "fecsegsz" ki magadról.
2014. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én is többet szoktam beszélni, amikor már van bennem alkohol. De eddig mindig tudtam magam kontrolálni, hogy mit is mondok el.

Pedig nincsennek nagy titkaim.


Lényeg a mértékletesség. Ha meg olyat mondasz, amit nem kellett volna, reménykedj, hogy a másik fél még részegebb és nem fog rá emlékezni. :D

2014. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!