Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy értik azt, hogy valaki...

Hogy értik azt, hogy valaki megnyugtató személyiség, mit értenek ez alatt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 22:35
 1/3 hosszúhajú ***** válasza:
100%

belsőleg: nyugodt, kellemes a kisugárzása, jó mellette lenni, megértő, rád figyel, harmóniában van önmagával, nem tökideg,


külsőleg: kedves a hangja, finoman beszél, rád néz,


az az ember, aki békében van önmagával, és őszintén, szeretetteljesen viszonyul másokhoz, boldogságot áraszt.

2014. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2014. okt. 12. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a kérdést, akkor a megnyugtató személyiség az szubjektív, mindenkinek mást jelent. Nekem egy határozott, erős, magabiztos, kedves, segítőkész, megértő, őszinte, talpraesett, ügyes és alapvetően "okos", értelmes ember. Külsőleg igazából mindegy, talán, inkább ha magasabb. Kellemes hangja van és van egy erős kisugárzása. Én ilyen emberek mellett érzem magam a "legjobban", megnyugtat és biztonságban érzem magam, viszont ez szerintem nem egyforma mindenkinél.
2014. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!