Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy csak engem tud idegesíteni ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy az egyik barátnőm már kezd az agyamra menni. Ha valamit mutatok neki (legyen az bútor, tárgy vagy akármi...) mindig csak a külsejét kritizálja.

Mutatok egy masszív szekrényt vagy asztalt, ami nekem megfelel, és azt mondja rá, hogy "nem tetszik" (nem is neki kell, hogy tetszjen...), "nem fekete" (cöööhhh, mindig csak a fekete...), "úgy néz ki, mintha űrszonda lenne XD" (ez azért nem diszkrét)

És amúgy nem csúnya cuccok, csak neki nem tetszik (mert van egy ízlés világa és fontos, hogy fekete bútor legyen...), nekem meg az nem tetszik, hogy ami szerinte szép, az szép is, ami szerintem szép, az szerinte csúnya...

És amúgy higgyétek el nekem, hogy nem csúnya, nekem jobb az ízlésem ezerszer mint neki, csak úgy érzem, hogy nem ért semmihez és a külső a legfontosabb neki, sőt, az számít neki a legjobban.

Én inkább veszek egy fenyő bútort ami több funkcióval bír el, mint egy design darabot, ami lötyög gyenge, igénytelen és minősíthetetlen, de mondjuk FEKETE.... meg DESIGNE...

Ettől ki tudok készülni!

És hányszor mondtam már neki, hogy egy dolgot nem csak úgy lehet kritizálni, hogy milyen külsőleg...


Szerintetek velem van a baj? Mert én szerintem rohadtul nem!

Miért ilyen valaki, hogy a legfontosabb neki a külső és a belső értékek már nem érdeklik? Persze ha emberről van szó, akkor is tudja kritizálni a másikat, hogy hogy néz ki már, meg "úristen"... stb, de szerintem a barátnőm jóval csúnyább náluk, már csak a súlya miatt is...- de legalább észreveszi a belső értékeiket!


^^


Várom a negatív-és pozitív értékeléseket egyaránt!

Köszönöm!



2014. okt. 3. 21:56
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
79%
Fura vagy.
2014. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

" nekem jobb az ízlésem ezerszer mint neki"

Gratulálok, tudod az ízlése mindenkinek más nem lehet mérni, hogy kinek jó kinek nem. Egyébként vicces, hogy egy bútor belső értékeiről beszélsz. Milyen belső értékek áruld már el, ha mondjuk az egyik szekrény nem valami 50 éves roncs ami összeesik ha becsapod az ajtót, akkor mégis milyen belős értékei vannak ami jobbá teszi attól ami mondjuk külsőleg jobban néz ki?

2014. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értelmesebb választ?
2014. okt. 3. 22:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Kérlek tanulj meg szöveget értelmezni! Erre csak annyit tudok mondani, hogy te is buta vagy!

2014. okt. 3. 22:57
 5/8 anonim válasza:
Majd abba hagyja egyszer.
2014. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő mindig ilyen...
2014. okt. 7. 20:06
 7/8 anonim válasza:
Akkor olyan keményen BA--ZD meg hogy az egész falu/város hallja meg,jó-jó,egy jókeménymenet hardcorba hiddel segít.
2015. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan mit vársz az ilyen "én vagyok az istenkriályka és ez a felszínes lúzerke azt hiszi hogy okos stílusos meg szép cöh" szöveg után? Hányingerem van ettől a beképzeltségtől és stílustól. Gondolom akiről beszélsz az meg még barátnődnek hisz...szépen vagyunk. Örülök hogy kinőttem ebből a korból.


Ja és igeeen még jó hogy neked van igazad mert a fekete meg az hogy valami jól nézzen ki teeeeljesen le van sz*rva. Végülis csak éjjel nappal azt kéne bámulnod a szobádban. Felseleges. Mindenkinek olyan tökéletes értékrenddel kéne rendelkeznie mint neked. Tökkéletes!!négy!

2015. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!