Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív dolog van...

Milyen pozitív dolog van abban, ha "szellem" vagyok?

Figyelt kérdés

Az emberek nem vesznek észre, rám se néznek, barátaim nincsenek, a pasim minden igyekezetem ellenére hanyagol (napi egy mondat túl sok neki)... Mi jó oldala lehet ennek a szellem-életnek?

22/L



2014. okt. 13. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek nem tul sok jó oldala van. Én is ilyen vagyok sajnos. Velem se foglalkoznak, barátaim pedig egyáltalán nincsenek. Akikkel pedig összebarátkozok nagyritkán azok mindig cserben hagynak. Nem jó ez.
2014. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 17 nap múlva lesz a születésnapom, több mint valószínű, hogy anyámon kívül senki más nem fog emlékezni rá.

Én elfogadtam a magányt, nem is törekszem párkapcsolatba lépni, mert tudom, hogy az életunt, nem törődöm természetemmel nem tudnék érzelmileg kielégíteni egy lányt sem.

Hogy mi a jó oldala ennek? Senki se tud megbántani engem, nincs vesztenivalóm, nincs kötelességem senki iránt. Számomra mondjuk könnyebb ez, mert alapból introvertált vagyok.


Egy szó: Kitartás.

19/F.

2014. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ti is introvertáltak vagytok. Én konkrétan élvezem a helyzetet perpillanat. Kell mindig valami, amivel lekötheted magadat és közben ha mégis lenne olyan, aki még szóba áll veled, akkor néha szólj nekik, hogy menjetek el ide-oda egyet beszélgetni.


Néha ki kell mozdulni, de egyébként jobb egyedül.


26/F

2014. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi

Én járok ki, csak egyedül pl. étterembe simán beülök egyedül, vagy járok futni, bicajtúrákra, sokszor még éjjel is kimegyek körbenézni a városomban, elmetrózgatok, kirándulni is egyedül járok, csak sokszor rossz érzés látni a baráti társaságokat h milyen jól nevetnek, én pedig egyedül nevetni nem szeretnék, mert még bezárnak vhova :D

2014. okt. 14. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy én szivesen eljövök veled bicajozni :)
2014. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen éjjel kirándulós vagyok, régebben még temetőkbe is bementem, ott mindig különös békességet érzek, pedig a legkevésbé sem vágyom arra, hogy végleg odakerüljek.


Jó oldal? Például amikor már az ellenőr is elmegy melletted (velem párszor megesett), az már mulatságos - ide nekem a láthatatlanná tevő varázsgyűrűt. :)


"én pedig egyedül nevetni nem szeretnék, mert még bezárnak vhova :D"

Ha kikívánkozik, ne tartsd vissza, talán láttad a netes videót, ahol a pasas vihog a metrón, és idővel mindenki rákezdni, aztán leszáll a fószer, átül a szembejövő szerelvénybe, és kezdi az elejéről. Senki sem akarja bezárni. Ez inkább ilyen társadalmi ráhatás, hogy amíg bárki a világon szenved, neked is tilos boldognak lenned.

2014. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mégse vagy akkora szellem, ha van pasid...
2014. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

A pasim 1000 km-re van tőlem és hetente 3 alkalommal hajlandó velem beszélni 1 órát, találkozni meg 3-4 havonta.... Mondhatom marha sokat segít !

2014. okt. 14. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy akkor még vele? Tök értelmetlen így a kapcsolat.
2014. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!