Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha valakiben...

Miért van az, hogyha valakiben elkezdek jobban bízni, akkor előbb-utóbb egyfajta szerelmi vonzalom is kialakul?

Figyelt kérdés

Nem értem egyszerűen miért van ez de egész pici korom óta ez van. Összesen ha jól emlékszem 4 ilyen ember volt. Pontosabban 3nő és az utolsó férfi. 14 év korkülönbség volt a minimum. Egyszerűen gyűlölöm ezt az egészet. Ésszerűen elmagyarázo magamnak hogy ez hülyeség, de van amikor nagyon nem akarok szótfogadni agyilag... a legrosszabb, ha csak úgy szárnyalnak a gondolatok hogy mennyire szeretem,pedig tudom h ogy nem.

(Tudom milyen szerelmesnek lenni volt már komolyabb kapcsolatom..)


Mit tudnék tenni ez ellen? Kéne keresnem pszihodokit? Miért van ez.

egyáltalán?

Egy elkeseredett 18/l



2014. okt. 14. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Bennem bízhatsz, segítek, (22/F) :)

Viccet félretéve: ha tényleg ennyire zavar, és egyedül tényleg nem tudsz ellene semmit se tenni, akkor célszerű kideríteni a problémád okának a forrását. Ehhez igen, menj el pszichológushoz, vagy kineziológushoz. Utóbbi egy fokkal többet érhet.

2014. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen a családi életed, apukádhoz anyukádhoz való viszonyod?
2014. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor kicsi voltam 6 éves akkor majdnem váltak és elég csúnya dolgok voltak akkor. Nagyon nem jöttünk ki jól mert anya nem tudott sak a szomorúságával foglalkozni bár próbált velünk is. Apa meg bántotta anyát nagyon lelkileg, meg a barátnőjével volt. Akkor nagyon rossz volt mert apára haragudtam, nagyon anyás voltam de ő meg nem foglalkozott velünk.. tehát nem volt tul jo akkor. Kb egy 5éve vagyunk olyan igazán jóban. :)
2014. okt. 15. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem :) Azt szokták mondani, hogy a párkapcsolati problémák, furcsa szerelmi szokások vagy kötődési problémák okait mindig a saját neveltetésedben keresd, mert az adja azt a mintát, ami a későbbiekben meghatározó lesz számodra. Nekem ez alapján az az első gondolatom, hogy ez a dolog ezekre a traumákra vezethető vissza, mikor nem volt úgymond egészséges kapcsolatod egyik szülőddel sem kisgyerekként, és bizonytalan volt a kötődés hozzájuk. Apud barátnőzött, anyukád maga alatt volt, téged hanyagoltak, most, fiatal felnőttként pedig szinte áldásként éled meg, ha valaki megbízható, ha valakinél esélyét látod, hogy szorosan kötődhetsz hozzá, és biztos pont lehet számodra, és az érzelmeid túltengnek felé. Persze ez csak az én gondolatom, de az mindenesetre tuti, hogy ezekre a mintákra vezethető ez vissza :)
2014. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!