Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés egyfajta új módi?

Ez a viselkedés egyfajta új módi?

Figyelt kérdés

Adott harmincas éveiben járó férfi. Összeszed jó sok csajt közösségi oldalon, társkereső oldalakon is fenn van. Hol egyikkel, hol másikkal randizik, pár hónapos kapcsolatokat képes kialakítani egy nővel.

Az anyjával él, lízingelt kocsija van.

Nekem az ilyen életforma eléggé meghökkentő :-)


2014. márc. 10. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

En nem ertem mi ezzel a problemad?

Fuggetlen pasi, csajozik nahat hogy kepzeli.

Nem mindenkinek van annyi kp a zsebeben, hogy kocsit vegyen.

Mar miert ne elhetne az annyaval, kenyelmes, olcsobb stb.

Akkor szerinted, hogy kellene elnie az adott pasinak?

2014. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
30-as éveiben járo pasi ne az anyjával éljen már.... az ilyen pasi egy isten átka...illetve nem is pasi.
2014. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen megjegyzesektol, hogy 30eves pasi ne lakjon a szuleivel idegbajt kapok.

Itt mindenki agyon elvan eresztve anyagilag, hogy siman vesz lakast kp-ra, es egyedul elkoltozik?

Mert ha alberletbe megy, vagy hitelt vesz fel azert, hogy kulonkoltozzon mikor otthon is siman tud elni az agyhalott. Aztan meg sirnak, hogy jaj sok az albi, segitsen a kormany mert nem tudom fizeti a reszleteket, nem elek meg stb.

Jelentem 33evese koltoztem el otthonrol veglegessen, sajat hitelmentes lakasba a parommal, utana nemsokkal eskuvo, majd megszuletett a kisfiunk.

Es nem kerestem sokat, de annyit felre tettem, plusz a felesegem is, hogy lakast, es egy par eves kocsit is vettunk belolle. Nincsenek anyagi gondjaink, nincs hitel csak megtakaritas.

Ellenkezo esetben meg fizethetnenk meg kb.15evig a 100ezres vagy kitudja menyi hitelt, na akkor lennenek jelenleg gondjaink, varnam hogy elarvarezik a lakst vagy segitsen meg az allam.

2014. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez a fajta viselkedés technikai hátterét (internet) illetően új, egyébként néhány tízezer éves.
2014. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem a problémádat. Miért baj, ha otthon él? Miért baj, ha lízingeli a kocsiját?
2014. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hááát, nem tom, de az én családomban ez nem divat. Az öcsém harmincas éveiben jár és egyetlenegy barátnője van évek óta. Nem gyűjtöget nőket közösségi oldalon, meg társkeresőkön.

Szerintem az olyan férfi, aki így él, egy érzelmi fogyaték és megérdemelné, hogy valamelyik nő egyszer agyonverje, mert csak szórakozik velük.

2014. márc. 10. 10:52
 7/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy harmincas pasi ne az anyjával éljen már, ez is olyan gyerekes :-D

Anyuka szoknyája mellett

Álljon meg a lábán is alapítson családot.

2014. márc. 10. 10:53
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha még nem érett meg a családalapításra, inkább éljen otthon és csajozzon. Aztán majd 5 év múlva már lehet, hogy inkább a családra fog vágyni.

De annak nem lenne értelme, hogy családot alapítson, rájöjjön, hogy még nem is erre vágyott, aztán mindenki csak szenvedne és boldogtalan lenne.

Nem vagyunk egyformát, nem mindenki ugyanarra vágyik és pont ugyanakkor, ugyanabban az életszakaszban.

2014. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Kedve kerdezo, elarulnal magadrol par dolgot, hamar az ocsednek osztod az eszt?

-hany eves vagy?

-mikor koltoztel el?

-mikor alapitottal csaladot?

-mennyire dontottel jol?

2014. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, úgy látom, itt veled van a probléma. Írsz egy 30-as, független pasiról, aki csajozik. Na és?

Lízingeli a kocsiját? És? Az anyjával él? Éééés??

Szíve joga, ha ő így érzi jól magát, az, hogy SZERINTED ez így nem jó... hát ha az ülőgumódat a földhöz vered miatta, akkor se lesz hozzá semmi közöd.

(Amúgy azt honnan tudod, hogy az anyja netán nem szorul rá a segítségére, mindjárt az taglalod rosszindulatúan, hogy biztosan anyuka tartja el...)


Szóval amit írtál ide, az rólad többet árul el, mint a kérdésedben szereplő pasiról. Te egy eléggé beképzelt, világközepe-vagyok ember vagy, és ráadásul meggyőződésed, hogy az egyedüli üdvözítő igazság birtokosa.

2014. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!