Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kerülitek azokat, akik...

Ti kerülitek azokat, akik mindenen fennhangon háborognak és pl kollega, osztálytárs vagy rokon? Illetve mit gondoltok róluk? Ti mennyire adtok hangot a véleményeteknek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 13:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és cikis élmények erről?
2014. okt. 16. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Most egy eset jutott eszembe, amikor az SZTK rendelőben vártam a mell ultrahangra és összefutottam egy régi nő ismerősömmel, aki szintén arra várt. Leült mellém és annyira hangosan beszélt és szidta a tempót, hogy milyen lassan hívnak be stb. Annyira feltűnően beszélt, hogy már azt sem tudtam hova nézzek és komolyan szégyelltem, hogy ismerem. Ezen kívül előszedte az okos telefonját és a lehető legmagasabbra tartva nyomkodta, hogy lehetőleg mindenki lássa :-D. Hangos véleményt nyilvánítani szerintem illetlenség, kellemetlen. Ez inkább feltűnés keltés, ami nem vall nagy intelligenciára. Persze ne legyünk a másik véglet, bizonyos esetekben meg kell hogy mondja az ember a véleményét, de mindennek megvan a megfelelő helye és ideje.

Eszembe jutott még egy eset, amikor boltból hazafelé menet összefutottam a szomszéd lánnyal és gondolta velem tart haza. Csak közben valamin vitáztak a párjával telefonon és miután letette, ezt úgy mesélte el nekem ,hogy zengett tőle az egész utca. Én ezt amolyan "cigányos" viselkedésnek tartom, nekem ez is kellemetlen volt, úgy éreztem egy kalap alá vesznek vele. Úgy ítélem meg, hogy az ilyen emberek ezt direkt csinálják, akarják, hogy hallja boldog-boldogtalan. Ez lehet némi frusztráltság, vagy kisebbrendűségi érzés.

2014. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!