Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Visszajelölnéd egy osztály/mun...

Visszajelölnéd egy osztály/munkatársad rokonát pl testvérét ha a rokonával még sosem találkoztál?

Figyelt kérdés
Velem volt ilyen,nem igazoltam vissza,csak érdekel más mit tenne.

2014. okt. 7. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Engem nem érdekel az epénisz, csak azokat jelölöm, vagy igazolom vissza, vagyis jelöltem még a myvipes korszakban, facebookom a mai napig nincs, akivel lefolytattam már egy köszönésnél hosszabb beszélgetést. Ezt ma sem tenném másképp.
2014. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már akit így ismertem meg. Én jelöltem be valakit (mert hallottam hogy segítség kell neki valamiben), és aztán elbeszélgettünk egymással...
2014. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
dehogy jelölném vissza, nem ismerem. minek jelöl be? én azt se szeretem, ha valakivel pl egy társaságban voltam egyszer, de egy szót nem beszéltünk és úgy jelöl be. ez nem ismerősgyűjtő verseny.
2014. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem éreznék valami elképesztő, belső késztetést aziránt, hogy megismerjem az illetőt, a válaszolom nem.
2014. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a munkatársamat sem jelölöm vissza (ha az olyan ember), nemhogy a testvérét.
2014. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!