Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen rokon az aki a másiktól...

Milyen rokon az aki a másiktól lopkod? Mi a véleményetek? Szakítsam meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:42
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem találkozz vele semleges területen, ahol nincs lehetősége rá, ott tudtok beszélgetni, ki tudja, talán olyan dolgok derülnek ki, amiről nem gondolnál ;)
2014. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mit lopkod, 1-2 almát a kertből, vagy szerszámokat a garázsból. Egyik esetben igazán semmit, másikban meg rendőrségi feljelentés is lehet a dologból.
2014. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nagydolgokat. De én borzalmasnak találom, hogy valaki családon belül lopkod. Például nálam lakott az unokahugom és kaját lopott, vagyis engedély nélkül megette azt az ételt amit hoztam. A húgomnál ugyan ezt csinálta. Nála lakott 6 hónapig, nem vett magának kaját, és amikor a hugom nem volt otthon akkor megette meg elfőzte a nyersanyagot amit a hugom vett. Kérdezés nélkül. Ha nincs kedve lemenni vásárolni akkor amit elhasznál azt pótolja másnap. Ez az én véleményem Dolgozik és van pénze, szóval nem pénz kérdése. Ami kaja a hűtóben van, azt hiszi az az ővé is. Szerintem nagyfokú bunkóság 1 felnót embernek így viselkedni.
2014. okt. 5. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent használ ezen túl a mosóportól kezdve a samponig, Kérés nélkül belenyúkál mindenbe.
2014. okt. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!