Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs meg valakinek, vagy...

Nincs meg valakinek, vagy hasonló LIVE FREE képe?

Figyelt kérdés
Láttam valahol egy képet, bár lehet csak álmomban de azért remélem nem, mert nehéz volna megrajzolni. Nos, a képen egy sas volt látható mely két rácsot húz szét, és talán egy dögcédula volt a nyakába melyre Live Free volt írva.

2014. okt. 16. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gugliztam is és az elmentett háttérképes oldalaimat is megnéztem. Az eredmény: amerikai sas amerikai zászlóval, desert eagle pisztoly és vadászgép... Néhány darab normál sas is volt ezek között. Próbáltam variálgatni a kulcsszavakat, de ha be merészeltem írni, hogy dogtag (dögcédula) akkor csak dögcédulákat adott ki... Ha a live freet akkor meg mobilos élő háttérképeket.


Egyúttal rá kellett jönnöm arra is, hogy a legkedvencebb háttérképes oldalam megszűnt. :(

2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ajjj :( azert koszonom
2014. okt. 16. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!