Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sohasem birtuk egymast az...

Sohasem birtuk egymast az anyammal - valakinek hasonlo problema keseriti meg az eletet?

Figyelt kérdés

Kozepkoru no vagyok, anyagi korulmenyeink miatt mi ketten eggyutt lakunk az anyammal maar 3es fel eve. Igyekszunk nem veszekedni, mert az meeg csak rontana a helyzetet.

Sajnos, annyira utaljuk egymast eltero nezeteink miatt, hogy peldaul nem eszunk egy asztalnal sem . Follelegzek ha elmegy otthonrol nehany orara.

Nincs koztunk szeretet, dicseretet szinte soha mem kaptam tole, legtobbszor kritizal engem, en meg szemebe mondom az o hibait viszonzaskepp.

Mas van igy ezzel ?



2013. szept. 18. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, csak én férfiban. Nagyon rossz érzés, hogy a saját otthonodban nem is érzed otthon magad, csak egy hely, ahol gyűlölsz lenni.
2013. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!