Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ajándékkal tudnék...

Milyen ajándékkal tudnék kedveskedni egy olyan pökhendi, önelégült embernek akinek minden csak a pénz körül forog?

Figyelt kérdés
Ismerősöm látogatnám meg Dubajban, amikor ő volt itt, akkor ő arany ékszert és márkás dolgokat hozott (csak úgy, de nekik ez nem összeg), Citadella kilátásra éjszaka annyit mondott, hogy ez őt nem nyűgözi le, ne felejtsem el honnan jött. Ezek után nem tudom mivel tudnám meglepni, üres kézzel nem szeretnék menni. gondoltam megmutatom neki egy átlag magyar fizetési csekkét, de semmi komoly nem jut eszembe.
2014. okt. 16. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék, hogy miért látogatsz meg valakit, akiről ez a véleményed...de vigyél neki tokajit, meg libamájat.
2014. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
barátom apukája, ő se rajong érte, de mivel családtag, tiszteli, így én is. ő azt mondja ne vigyek semmit, de üres kézzel nem állíthatok oda. nem iszik.
2014. okt. 16. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szarvasgombát. Azt nem pattinthatja le, mert drága, max. azt mondja hogy azt ő már ette, és nem ízlett neki, de legalább vittél valamit.
2014. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamit,ami Magyar-etelt,italt.Tokaji jo ötlet.
2014. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem vigyél neki egy Bibliát. Különösen az Újszövetséget ajánlanám!
2014. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pálinkát!
2014. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jókat írnak az előzőek. Pálinkát, tokajit.. tehát ami magyar, és jó minőségű, híres róla az ország. Esetleg pick szalámi, méz, pöckhendi politikus... most hirtelen több nem jut eszembe.
2014. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vinnék egy jó házipánikát. Hö...
2014. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egy szép tükröt vinnék, hogy kedvére gyönyörködhessen magában
2014. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jók a magyar dolgok, szerintem gazdagként is örülne neki, mert náluk nem lehet kapni. csinálj egy csomagot neki, tokaji bor, pálinka, pick szalámi is jó, erős pista, piros paprika, egyéb magyar cuccok.
2014. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!