Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti figyelemfelkeltésnek és...

Ti figyelemfelkeltésnek és cikinek tartjátok a fütyülést?

Figyelt kérdés

Én, ha társaságban vagyok, idegenek között és pl a megállóban a buszra várva valaki hangosan fütyülni kezd, eléggé cikinek és figyelemfelhívönak tartom. Mintha én elkezdenék közöttük dúdolni vagy torkom szakadtából énekelni. De mégis egyre több cadidegen sétál magában és fütyül vagy áll magában es fütyül


(Oké ha 2 barát együtt van és nem a nyilvánosság előtt csak egymásnak csináljak)


Szerintetek?



2014. okt. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én simán bunkóságnak és feltűnési viszketegségnek tartom.
2014. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha hamis.
2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát még mindig jobb, mint ha utána üvöltözne:D


Egyébként csak, akkor tartom cikinek, ha az illető nem tud rendesen fütyülni, akkor elég gáz:s :D

2014. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tartom figyelemfelkeltésnek, szerintem csak magát szórakoztatja ezzel. Gondolom unatkozik vagy éppen jó kedve van valami miatt. Kisebb problémám is nagyobb annál, mint hogy ezen bosszankodjak, inkább megmosolygom.
2014. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fütyüléssel lehet magát szórakoztatja de az is hallja, aki nem akarja.
2014. okt. 17. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elég zavarónak találom a fütyülést. Ezért szoktam a fejemben zenét hallgatni, ha unatkozom.
2014. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem cikinek, hanem idegesítőnek tartom a fütyülést, mint ahogy minden más éles hangot is. Utcán és beltérben egyaránt.
2014. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!