Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbízhatatlannak tart a...

Megbízhatatlannak tart a környezetem, mivel nagyon gyakran van migrénem. Mit tegyek? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor volt már olyan, hogy megígértem vmit és nem tudtam betartani, mert pont akkor lett egy erős migrénem. Már több helyen kivizsgáltattam és nem találtak semmit, csak a pénzemet vitte. Sajnos a munkámban is nagyon hátráltat, van amikor nem tudom ugyanúgy végezni a feladatokat, ha meg nagyon erős migrénem (sokszor hánynom is kell ilyenkor) akkor dolgozni se tudok. Nem nagyon fogadja ezt el környezetem és én is nagyon utálok mindig erre hivatkozni. Mit tegyek? Hogy tudnék teljes életet élni? Már lassan semmit nem merek megígérni, mert mivan ha épp akkor lesz erős fejfájásom.

2014. okt. 17. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
25 éve vagyok migrénes!!!! Migrénes nem fejfájós az csak hab a tortán... szóval tudom mi-hol-merre. Nekem sem segített semmi! Se gyógyszer, se spray, se klinika. Egyetlen olyan megoldást tudok amivel elviselhető és már az orvosok is alkalmazzák. Botox injekció a szemöldök közötti részbe. Hírekkel ellentétbe nem érezni, olyan 40.e Ft, férfiaknak is alkalmazzák, senki nem nevet ki, 5 perc alatt megvan. Lesz migréned, de össze nem hasonlítható az "eredetivel". Olyan egy évig tart a hatása, ismételhető. Nincs mellékhatása. Nekem ez a 8. kezelésem (!!!) és senki soha nem mondaná, mert mozog az izom, nincs maszk hatás! TB sajnos még nem támogatja (még!). Szedtem TB által támogatott igen erős szereket migrénre, így érthető volt, hogy megérdeklődöm. Ott sem nevettek ki! Hatásos! Nyugodtam írj ide a falra, ha kérdésed van!
2014. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy kihez mentél el botoxozni? Másképp adják, mint aki ránctalanítás céljából megy? Mondtad a dokinak, hogy migrénre kell?
2014. nov. 9. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Keszthelyre járok, vidékről.

[link] (Bercsényi utca).

Dr. Nowinszky Tibor


U.azt adják ránctalanításra is. Weblapon is megnézheted. Mondtam, hogy a migrén miatt, nem csodálkozott. Az csak bónusz, hogy ránctalanítás is letudva. (A két szemöldök közé adja, nulla fájdalom!!! Hamarosan én is megyek, most másfél évig bírtam nagy migrén nélkül. Most is csak megelőzésre és ránctalanításra. :) )

2014. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!