Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy rosszul érzem...

Normális hogy rosszul érzem magam, hogyha a környezetem leszól valamit?

Figyelt kérdés

Igazából egy kapcsolatom is ezért ment tönkre. Valamiért rosszul érzem magam, kiakaszt amikor bármi ilyet hallok, vagy bármi ilyet olvasok, hogy szapulják az emberek a többi embert, az országot, egymás ruházatát, a politikát. Pedig nem tudom miért csinálom ezt. Ilyenkor meg akarom védeni a 'sértett felet'.

Mindenhonnan ez folyik mekkora szar minden... Pesszimista mindenki. Lehet, hogy lehetne jobb is, de mégis én konkrétan felhúzom magam az ilyesmin. Mit tudnék ez ellen tenni?



2014. aug. 26. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,másokat is bosszant ez a sok rosszindula, de azért ennyire nem kell felvenni, ne olvassgass ilyenekről, ne figyelj oda, úgysem tudsz tenni ellene semmit, csak magadat teszed tönkre. Én már el sem olvasom a kommenteket egyes cikkek után, mert mindenhol csak a rosszindulat és a gyalázás megy.
2014. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is próbálom kerülni, de sajnos majdnem az összes barátnőm is ilyen. Mennek az utcán, röhögnek az embereken, szinte minden nap előjön valami ilyen utálkozós téma, hogy jajj a zsidók, a cigányok a mittudoménkik milyenek, meg milyen rossz minden itt Magyarországon.

A barátom is ilyen volt, és ezért ment tönkre a kapcsolatunk... Ezért is érzem magam ufónak, mert ha ezen nem akadok fenn, akkor jól működött volna.

2014. aug. 26. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Az engem is undorít ha valakit kiröhögnek/kigúnyolnak bármi miatt is, sajna még olyanok miatt is, amiről nem tehet, ilyenkor mindig azt gondolom, hogy vissza fogják kapni, minden rosszindulatot mindenki visszakap egyszer.


Nem vagy UFO, so ilyen ember van, mint te, csak rosszakkal vagy körülvéve.

2014. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlessingOfMigh válasza:
Nem legalább benned még van emberség. Salynos az emberek nagyja mindent leszól még amit vagy akit nem is ismer. És ami még rosszabb h a többiek álltalába ezek mellé álnak.
2014. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért utolsó ne sértődj meg, ha a helyesírásod miatt leszólnak! Nem rosszindulatból és embertelenségből teszik.
2014. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlessingOfMigh válasza:
Bocs telón gépelek és nagyon gyorsan erre nem nagyon figyelek de amúgy jó hejesíró vagyok. Akkkor miből?
2014. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlessingOfMigh válasza:
De ha élvezik azt ha van akit leszoljanak kigúnyoljanak sokszor minden ok nélkül csak azért mert nekik ez jólesik akkor ez roszindulat.
2014. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, és a telefonod nem tud j helyett ly-t írni, meg sz helyett ssz-et. Hadd szóljalak le, legalább én, jó? Ne írj gyorsan, ne kapkodj! Ha valami nem tiszta, kérdezz az okosabbtól!
2014. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlessingOfMigh válasza:
A kérdező is megmondta mindenért beszólnak és mindenki peszimista. :)
2014. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!