Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudom elviselni a környeze...

Nem tudom elviselni a környezetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban egyszerűen nem tudom magam jól érezni , egész nap azt a ku*a román zenét kell hallgatni , amikor Magyarországon vagyunk elkezdik hogy ezt mért úgy mondják hogy ásványvíz , ez olyan tápos , mért nem borvíz , meg azt hogy mért nem blok , mért tömbház és azért táposozzák a Magyarországiakat mert nem a románoktól és innen-onnan összeszedett korcs szavakat használják , mert szerintük az a 15 millió magyar hülye aki nem úgy beszél , még véletlenül se a 0,5 millió ... A másik kijelenti hogy ő nem játsza el a magyar szerepét mert utálja a Magyarokat , de a ****** annyát , ő is az . A szülei annak vallották , de nem ő Székely .... Pedig az nem is nemzetiség , senki nem vallja annak magát . Töri órán felordítoznak amikor a románokról van szó , azokat dicsérik ...... És ezeket még sorolhatnám ... Végtelen beképzeltség es rohadt nagy identitás probléma .... Szerintetek nagy baj lenne ha innen elköltöznék , helyes ez ? Mi erről a véleményetek ? ( tudom hogy nem mindenki ilyen , de ez elviselhetetlen ....)

2014. ápr. 18. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még ami zavar az a retrenetes igénytelenség ..
2014. ápr. 18. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
A románok csak azért szólják le a magyarokat, mert szar országuk van ahonnan mindenki kivándorol, mert nem lehet megélni Romániában az alacsony keresetek miatt. És kb az egész országuk csak ronda koszos panelvárosokból áll. A külföldi turisták is inkább Magyarországra mennek, mint Romániába. Csak féltékenyek, hogy magyaroknak szebb országuk van és jobban élnek itt az emberek, mint ott.
2014. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi a gond hogy ezeket magyarúl beszélők csinálják
2014. ápr. 18. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek el, vagy ha már egyedül élsz, költözz el. Nem jó olyan közösségben élni, amit nem szeretsz.
2014. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 polyakeszter válasza:
100%

Kedves Active!

Mivel még iskolába jársz /leírásod alapján gondolom, nem egyetemre/ én nem ajánlanám neked, hogy költözz el, mivel a családot rávenni egy költözésre nehéz ügy, egyedül meg fiatalon kiszakadni a családból nagyon nehéz.

Szerintem először is azt kellene megpróbáld, hogy keress az osztályodban, környezetetben olyan cinkostársakat, akik ugyanazt érzik mint te. Neked az fáj, hogy egy olyan közösségben élsz, ahol az emberek mást gondolnak mint te és ez zavar és ez jól is van így, mert mindig lesz olyan, hogy olyan emberekkel találkozol, akikkel nem egyezik a véleményed, de együtt kell lenned velük /pl. munkahely/. A fontos, hogy legyen egy bázisod, ahol jól érezheted magad, ahol elmondhatod, hogy mi bánt. Ha ezt nem találod, akkor javasolni tudnám neked a kollégiumot, de ez is veszélyes vállalkozás, mert ott is lesznek olyan emberek, akik az általad leírt véleményeket hangoztatják. Szerintem egy jó gondolkodású ember vagy és nem baj, ha nem állsz be a sorba, de az baj, ha emiatt szenvedsz.

Tehát fontos hogy próbáld meg tiszteletben tartani a szerinted 'buta' embereket is, ha te tiszteletben tudod tartani a mások véleményét, akkor más is el fogja fogadni. Ilyenek vagyunk, mindenki más. A fontos csak, hogy el tudod-e fogadni ezt vagy küzdesz ellene.

2014. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ó szóval ez megy nálatok... Nálunk is csak annyi különbséggel hogy nálunk szidják a románokat is... Nálunk Csíkszeredába viszonylag rend van.. Én Magyarországra akarok költözni hogy ezektől szabaduljak. Ha ők a román zenét üvöltetik te tegyél be magyart. Hidd el ha csak részben is de nevelhetőek... Amúgy melyik városban van ez??
2014. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!