Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok a tömegközlekedési...

A lányok a tömegközlekedési eszközökön, ha van szabad hely, egy srác mellett de arrébb egy lány mellett is van szabad hely akkor miért inkább a lány mellé űl?

Figyelt kérdés
Félnek a fiuktol,én fiú vagyok de,ha ilyen eset van akkor én meg jobb szeretek inkább lány mellé űlni mint fiú mellé:)

2014. okt. 17. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik lány ül lány mellé.

Lehet hogy egyszerűen nem jön be nekik a fiú,vagy szimpatikusabbnak tűnik a lány :D

2014. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amiatt, nehogy esetlegesen rámozduljon. Vagy megbámulja. Az emberek nem szeretik, ha nézik őket.
2014. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem ülök, mert kevés az önbizalmam és félek, hogy azt hiszi "jaj ez a lány meg mit mászik rám". Tudom, hülyeség.
2014. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3. vagyok, lányok mellé sem szeretek ülni, inkább akkor már idősebbek mellé.
2014. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

rendszeresen buszozok de ilyet még sosem tapasztaltam

20/F

2014. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

Én inkább ülök lány mellé, állok be ahhoz a pénztárhoz ahol nő van, hivatalban ha férfi ügyintézőhöz kerülök, akkor mondom, hogy inkább megvárnék egy női ügyintézőt.

Stb...

Nem félelemről van szó, részemről inkább bizalmatlanság, sokszor undor.

2014. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez nem félelem, hanem szimpátia. Általában én velem körülbelül egy korú lány mellé ülök. Ha nincs ilyen vagy nem szimpatikus akkor velem egykorú srác, vagy középkorú férfi mellé.

Idősebb nő mellé nem szívesen, mert nem vagyok híve a buszon kezdeményezett beszélgetéseknek.

Bár lehet, hogy ez az oka, hogy általában fiatal lányt választok, szinte 0%, hogy megpróbál beszélgetést kezdeményezni.

2014. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Többször megesett hogy fiúk mellém ültek és megpróbáltak beszélgetni velem... na ilyenek miatt nem ülök fiúk mellé. Én senkivel nem akarok beszélgetni sehol semmikor semmiről.
2014. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
egy fiú könnyen úgy értelmezheti, hogy bejön nekem vagy nyomulok vagy ilyesmi.
2014. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"egy fiú könnyen úgy értelmezheti, hogy bejön nekem vagy nyomulok vagy ilyesmi."


ettől? már ne haragudj, de azért ez elég nevetséges lenne

hú leült mellém egy csaj, biztos bejövök neki :D

2014. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!