Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok a tömegközlekedési...

A lányok a tömegközlekedési eszközökön, ha van szabad hely, egy srác mellett de arrébb egy lány mellett is van szabad hely akkor miért inkább a lány mellé űl?

Figyelt kérdés
Félnek a fiuktol,én fiú vagyok de,ha ilyen eset van akkor én meg jobb szeretek inkább lány mellé űlni mint fiú mellé:)

2014. okt. 17. 16:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem nevetséges hanem beteges. Olyan izék már a lányok,hogy Mindenre azt hiszik,hogy nyomulna a fiú. Persze vannak kivételek de kevés,mondjuk 100 lányból 10 normális. Mult héten volt egy olyan,hogy bemondták,hogy a vonat 1 óra késéssel fog indulni valami ok miatt. Arrébb űlt egy lány és motyogott magának,hogy milyen későn ér haza,fel van háborodva a MÁV miatt. Én is mondtam,hogy hát ez nem semmi... Fogta a csomagját és oda űlt mellém a másik oldalba és mondta,hogy ideűlne Közelebb ,hogy legalább legyen egy utastársa akivel beszélget,hogy ne unatkozzon Úgyis ismer látásból,látott már így a vonaton. Na szóval ő direkt oda is űlt. Legalább egy normális lány volt. Erre mondom,hogy vannak kivételek de kevés,szinte mindig azt látom máskor,hogy nem mernél Férfiak közelében űlni.
2014. okt. 18. 18:17
 12/27 anonim ***** válasza:
Továbbra sem a merésről van szó, csak úgy érzem úgysem tudna érdekes, intelligens beszélgető partner lenni egy idegen férfi, pl. ha egy órát késik a vonat.
2014. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De látod mégis vannak normális lányok ahogy már előbb ecseteltem.
2014. okt. 18. 18:26
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
akkor pontosítok: könnyEBBEN értelmezheti úgy, mint egy lány. és attól még, hogy neked eszedbe se jutna, más fiúknak még igen, mert vannak akik annyira el vannak telve magukkal, hogy azt hiszik, ha rájuk néz egy lány, az már egyből flörtölni akar. tapasztalat, inkább nem kockáztatom.
2014. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
amúgy meg mindenki oda ül, ahova akar. engem totál nem foglalkoztat, ki ül le mellém, ha nem bámul idegesítően vagy nem büdös vagy ilyesmik. felesleges azon kiakadni, hogy egy lány inkább egy másik lány mellé ül le. és?
2014. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%

Nálad csak az a normális aki melléd huppan le és rögtön társalgást kezdeményez?


Nem értem miért nem tudod felfogni, hogy nem félelem kérdése, hanem a kellemetlen helyzeteket akarjuk kiszűrni. Én úgy szeretek utazni, hogy a fülemben van a füles és bámulok ki az ablakon, s mint ahogy már leírtam kerülöm az esetleges beszélgetéseket.


Az megint más amikor késik a vonat és ottragadsz pár emberrel. Szidtam már a közlekedést lánnyal és fiúval is, volt hogy olvastam a buszra várva és megszólított a mellettem ülő srác, mert neki is az egyik kedvenc könyve volt amit a kezemben tartottam. De ezek a helyzetek mások, mert elsősorban egy kellemetlen helyzet jobbá tétele a cél és nem csak az üres csevegés, ami lehet, hogy az egyik félnek kellemetlen.

2014. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egy fiúval szóba elegyednék ilyen helyzetben, az tuti nem olyan lenni, mint a férfiak 99%-a. Nem egy ilyen pózer, kihaénnem, túlkompenzálós macsó.
2014. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

most lehet rosszul értelmezem, de szerinted a férfiak 99a%-a pózer, túlkompenzálós macsó?

akkor itt nem velünk van a baj...

2014. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen, jól értelmezed.
2014. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én nem ez alapján szoktam választani. Ha van egy kövérebb lány, és egy vékonyabb fiú, akkor a fiút választom, mert jobban elférünk. Mindig igyekszem fiatal mellé ülni, mert sajnos a járat, amin utazom heti 2x 3 órát, tele van igénytelen öregemberekkel. A beszélgetéssel nincs bajom, bár való igaz, hogy többször elegyedtem beszédbe már fiúkkal, mint lányokkal. Amúgy tényleg nem vagyok finnyás, egyetlen dolog van, amit utálok, ha büdös az illető.

23/L

2014. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!