Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok a tömegközlekedési...

A lányok a tömegközlekedési eszközökön, ha van szabad hely, egy srác mellett de arrébb egy lány mellett is van szabad hely akkor miért inkább a lány mellé űl?

Figyelt kérdés
Félnek a fiuktol,én fiú vagyok de,ha ilyen eset van akkor én meg jobb szeretek inkább lány mellé űlni mint fiú mellé:)

2014. okt. 17. 16:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Amit írtam Továbbra is fenttartom.
2014. okt. 18. 22:48
 22/27 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Én férfi létemre azt mondom,hogy a Férfiak között is kevés a normális sok a bunkó,akkor ti lányok is vállaljátok fel,hogy köztetek is kevesebb a normális. Való igaz,hogy nagyon el vagytok magatoktól szállva és ezért nem sikerül nekem is egy normális lányt találnom,mert mindben van hiba eddig 4 kapcsolatom volt eddig és az ötödik azt szeretném,ha tartós lenne,lennének lányok csak nekem nem kell,mert nekem olyan lány kell pl. Aki nem félénk,nem a vagyonom nézi,nem beképzelt stb. Hagyjuk.
2014. okt. 18. 22:56
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát jó, én leírtam a véleményem. De vedd figyelembe, hogy nem szeret mindenki beszélgetni, lehet, hogy valaki éppen arra vágyik, hogy olvashasson, zenét hallgasson, tanuljon a buszon/vonaton. Próbálkozni lehet, aztán ha látod, hogy nem akar veled az illető beszélgetni, ne erőltesd.
2014. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
69%

" Való igaz,hogy nagyon el vagytok magatoktól szállva és ezért nem sikerül nekem is egy normális lányt találnom,"


Lejárt lemez...minden szerencsétlen ezt nyomja itt.

Veled van a baj, azért nem találsz nőt.

2014. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Lehet velem van a baj,ha igen belátom és változtatok magamon. De akkor az a másik is vállalja be a hibáit. A buszon egymás mellé űlést meg hagyjuk mostmar. Köszönöm a normális es hülye válaszokat egyaránt.
2014. okt. 19. 01:18
 26/27 anonim ***** válasza:

53%-os nem lehetsz egyszerű eset

itt oltod a kérdezőt, hogy már az 5. párkapcsolata és ő a balfék, hogy nem talál normális lányt, te szerinted meg a férfiak 99%-a túlkompenzálós macsó...

most akkor én is írhatnám, hogy nem kell ilyen hülyeségeket irogatni, hanem magadba kéne szállni, mert ha így gondolod, akkor valószínüleg az ilyenek társaságát is keresed, ami téged minősít

az átlagsrácokat emberszámba sem veszed, de ilyen hülyeségeket azért tudsz írkálni, gratulálok...

2014. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Férfiakból, nőkből az átlag elég idióta.

Most a beszélgetés onnan indult, miért nem ülnek a lányok mellé a buszon, aztán elkezdett siránkozni a párkapcsolatairól...

2014. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!