Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jó néhány embernek futja...

Ha jó néhány embernek futja százezres mobilra, tetkókra, márkás ruhákra, miért akar kölcsön kérni azért, mert nem tudja a számlákat fizetni?

Figyelt kérdés
Ennyire nem érzik a fontossági sorrendet?Tényleg ennyire csak a külsőségek számítanak?Villany számlát nem fizet,ki akarják kapcsolni,de a legújabb mobil rohadt fontos?Nem értem én ezt.Vélemények?
2014. okt. 19. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak ilyen emberek, de az ilyennek nem szabadna kölcsönt adni. Majd ha nem lesz villany, akkor az lesz a fontosabb, mert nem fogja tudni a mobilját feltölteni. :)
2014. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És ha régebben jól ment neki, és akkor vette a telefont?
2014. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérjen kölcsön! Nem kell neki adni azt kész. Majd megtanulja a saját kárán, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem.
2014. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm. Sose adnék kölcsön neki. Többet keres, mint én, csak elszórja hülyeségekre, persze a számlák nincsenek befizetve és már több százezres tartozást halmozott fel. De a buli meg a rongyrázás az megy folyamatosan.

Egyébként olyasmi lehet mögötte, hogy mással nem tud kitűnni, csak a külsőségekkel. Így akar "menő" lenni, így akar elismerést kiváltani másokból. De a látszat sokszor megtévesztő. Kicsit megismersz valakit és már össze is omlott a színjáték.

2014. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen embereket. Olyat már láttam, hogy egy átmeneti, nem várt, nagyobb kiadás jött, amire nem készültek és úgy kértek kölcsön, de olyat nem, hogy nem fizeti ki a villanyszámlát, inkább megvesz egy százezres mobilt és a számlára meg kölcsönkér.

Ha te ismersz ilyet, egyszerűen nem kell neki kölcsönadni és kész.

2014. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik ennyi pénzt adnak ki mobilért,és tetkósok (a "márkás ruhák" szerintem tiritarka feltünősködős kínai hamisítványok),azokat hívják ócska pr0liknak.

Az ilyen emberek tulajdonságaik közé tartozik a nagyfokú primitívség.

Mivel semmi kultúrált programjuk,és belső értékük nincs,csak az utcán lógni,inni,szotyizni,bagózni,ezért számukra a legfontosabb a külsőség minden áron.

A spanok,meg a banda a villyanyszámla befizetést érvényességét sosem látja,de a mobilt,meg a tetkót igen.

Az ilyenekhez hozzátartozik még,hogy drága mobilon(ami amúgy lehet,hogy lopott)sosincs egység,csak megcsörgetésre jó,és általában részletre vett készülékek.

És akkor még jön a többi tipikus dolog,ezeréves széthajtott TDI-k agyonpatkázott alufelnivel,de a biztosításra nem telik,meg örök sárga villogó üzemanyagszintjelző,stb.,stb...

Szóval,igen,vannak ilyekek,sokan sajnos.

2014. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna nem érzik sokan a fontossági sorrendet - még az elmúlt eseményekből sem tanulnak. Meg hát úgy gondolják, hogy a barát, stb. úgyis kisegít, a szolgáltatóval lehet egyezkedni (úgyis az ügyfélnek kell igazat adni mindig - gondolják), akkor meg minek előre gondolkodni.
2014. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!