Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akarok mindennek és...

Meg akarok mindennek és mindenkinek felelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mindenáron meg akarok felelni. Érzem,hogy kezd eldurvulni a helyzet, foleg a munkahelyemen.

Ha valaki nem szol hozzám, vagy nem ugy néz rám, egybol azt gondolom, hogy haragszanak és utálnak. Az elején mikor oda kerültem mindig meg kérdeztem tölük,hogy: Van valami baj? vagy Haragszol rám? Mit csináltam rosszul? Rossz napod van, hogy ilyen morcos vagy?

És kb kiröhögtek, hogy üldözési mániám van, mert senkinek semmi baja nincs velem. Ez volt több, mint fél évvel ezelött.

Azt vettem észre magamon, hogy mindig mindent ugy akarok csinálni, hogy a másiknak jo legyen. Le szarom ha nekem nem jo, vagy többet kell vele dolgozzak, nem érdekel.

Ausztriában dolgozom pincérként olyan helyen ahol mi (pincérek) be segítünk néha a konyhának ha uszás van. Hát igen, én mindent meg teszek nekik, hogy jo legyen. Reggel elo pakolok nekik, ha áru jon képes vagyok elpakolni az egészet egyedül, csak hogy megdicsérjenek, vagy azt mondják, hogy igen ez a lány mindig elpakol.

Vagy... Régi munkahelyemen megkértek, hogy menjek beugros munkára kinti utcabálra. Persze, hogy elvállaltam kértem az napra szabadnapot leszartam, hogy elötte 3napot dolgoztam 15orába. Bevállaltam. Reggel 9re mentem reggel 5re értem haza és 10re mentem dolgozni ráadásul még 3napig. És csak azért, hogy ne mondják azt rolam, hogy nem lehet rám számitani.

Szoval ilyenek. Rettenetesen érzem magam, ha tudom, hogy a másik nem kedvel és megakarok tenni mindent, hogy megforduljon a kocka.


Mit tegyek, hogy változzak?

21L



#önbizalomhiány #meg akarok felelni mindenkinek
2014. okt. 19. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondj nemet. Ha valami kis apróságra megkérnek, mondd azt, hogy nem csinálod meg. Aztán jöhetnek a nagyobb dolgok is, de ne vidd túlzásba, mert a másik oldal sem jó, amikor mindenre nemet mondasz. A lényeg, hogy ami neked rosszulesik, azt utasítsd vissza.
2014. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet mindenkinek megfelelni,a feladatra koncentrálj,ne görcsösen az emberekre.Majd annak akarj megfelelni,akinek Te is megfelelsz.Vannak olyan emberek,akiknek SOHA nem felelünk meg,bármit teszünk.Akinek megfelelsz,azok nem várják el tőled,hogy erődön felül teljesíts.
2014. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de késő van, így csak erre futja most. "Nem kedvellek, es ez addig nem változik, amíg nem szexelsz velem."
2014. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!