Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 28 éves lányról, akinek elkérik a személyijét a dohányboltban?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 01:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a boltos attól tartott, megint valami szívatós ellenőrzés van, ahol valami jóval idősebbnek néző, pár nappal 18. születésnapja előtt levő emberrel akarnak vásároltatni, hogy utána megbírságolhassák.
2014. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted, 32 évesen még mindig el szokták kérni tőlem.
2014. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig elkérik, bár én még csak 20 vagyok :D A nővérem 25 és tőle is mindig kérik. A másik nővérem 30, tőle is :D Nálunk a női vonal nem néz ki annyinak, amennyi.
2014. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amerikában dolgozom étteremben, és ha kiszolgálok egy 21 éven aluli fiatalt, azért kirugás, pénzbírság, életfogytiglani börtönbüntetés, világűrbe való kilövés jár. szerencsére főleg az idősebb korosztály étkezik nálunk, de ha egy fiatalabb rendel tőlem alkoholt, a 30 évesek személyiét is elkérem, még ha látom is rajtuk, hogy több mint 21. én azért, hogy magamat védjem. sosem tudhatjuk :)
2014. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!