Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dohányboltban kedveskednék...

Dohányboltban kedveskednék vevőknek kisebb ajándékkal. Ötletek? Most karton cigi mellé gyújtót+szatyrot adok. Előre is hála a kedves hozzászólóknak, aki részt vesz a kis "brainstorming"-ban : )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az öngyújtó jó, mert az ugye fogyóeszköz. Én mondjuk a szatyrot visszautasítanám finoman, mert én is kartonban vásárolok és azt összetartja a fóliája - szóval nem kell pazarolni a szatyrokat.


Engem mondjuk ezeknél jobban "oda lehet szoktatni" a kedvességgel meg a segítőkészséggel. De ennyiből úgy tűnik ez megvan.


Esetleg - mivel nincs gondolom beszerzési árban nagy eltérés a kettő között, főleg ha a szatyrot kivennéd az "ajándékozásból" - felkínálhatod, hogy a delikvens választhat öngyújtó vagy doboz Tic-Tac között.

2014. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
3000ft feletti vásárlás esetén ajándék gyufa vagy gyújtó. Vagy kupon, pl ha 2 karton cigit vesz kupont kap, amivel a köv vásárlásnál kap 500ft kedvezményt. Így biztosan hozzád megy legközelebb is.
2014. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Pár kedves szó és mindenki boldog lesz.

Dohányboltba ajánlanám a: Kedves egészségére!

De a tic-tac is jó ötlet, elvégre büdös a pofájuk. Vagy dezodort, mert ruhájuk is büdös. Esetleg egy lottószelvényt, ha már ennyi pénzt költ cigire....

2014. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
500 Ft kedvezmény hatósági áras termékből? :) Ha bukni akarja a koncessziót, hajrá...
2014. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Először nézz utána, hogy szabad-e ilyet csinálni, mert ha jól tudom, dohányterméket nem szabad reklámozni.

Ha te mennyiséghez kötöd az ajándékot, az eladásösztönzés, az pedig a reklám egyik fajtája.

2014. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csoki.
2014. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!


Az első hozzászólónak különösképpen köszönöm :)



Sajnos nálunk semmi más nincs dohányterméken és azok kellékein kívül, így tic-tac, dezodor és egyéb nyalánkságok kizárva. Gondoltam még gáztöltőre, csak nem tudom milyen mennyiség után, mert kettesével nemigen visznek kartont. Talán ha valaki visz 3 csomag dohányt, kaphatna plusz egy papírt, vagy ilyesmit....


Ha van még ötlet szívesen veszem és köszönöm még egyszer mindenkinek :)

2014. ápr. 3. 12:29
 8/16 anonim válasza:
58%
Én olyat csinálnék,h minden vásárlás után dobhat a vásárlo három dobókockával. Ha három egyforma számot dob, akkor pl. 10 % kedvezmény, vagy ilyesmi.
2014. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez tiltott dolog. de előbb-utóbb úgyis kiderül.
2014. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a környéken kb 1 karton cigi után adnak (néha) ajándékba öngyújtót. Bár egyszer jártam úgy hogy csak 8 doboznyi volt, így nem kaptam kartonnal, de kárpótlásul 2 gyújtót kaptam. A szatyor szerintem sem jó ötlet. Esetleg ha árulsz vizipipa dohányt, pl 2 csomag vásárlásakor egy csomag kis szenet ajándékba adhatsz. Azt hiszem az itt olyan 160-180 forint, szóval nem nagy összeg, de kedves gesztus lenne. Vagy aki több csomag dohányt vesz és cigipapírt, annak egyet adhatsz ajándékba. Ha árulsz kávét, esetleg azt. Ami rossz ötlet szerintem: rágó,mentolos cukrok, alkoholos italok, leszokást hirdető kiadványok.
2014. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!