Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában hánykor fekszetek...

Általában hánykor fekszetek le aludni és hány órát alszotok egy nap? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
általában napi 5 órát hétköznap (tz-k előtt van hogy 3-mat se) 00:00-tól 05:00-ig. Szombaton és vasárnap azért megvan a 7-8 óra. Tudom,tudom így is borzasztó kevés (főleg 15 évesen). Nekem mindenesetre elég,legalábbis úgy érzem,bár azért néha nem ártana +5 órával megtoldani a napot:)
2014. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4 éve... 22:30-00:00 között alszom el, és reggel 5:00-kor kelek, van, hogy azon tűnődöm, hogy mikor lesz már olyan, hogy úgy érzem magam napközben, hogy pihent vagyok, van, hogy csak arra vágyom, hogy úgy keljek fel, hogy jól érzem magam. Hétvégén ez azért 9-10 órára növi ki magát szerencsére, de vasárnap sosem tudok, akkor is éjfél fele alszom el. 18F
2014. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Változik az időpont, de általában 5-6 órát alszok egy éjszaka. Az ideális 10-12 lenne, de a teendők és az ébresztőóra közbeszól.
2014. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hétköznap 00:30-tól 6:00-ig

szombaton 3:00-tól 8:00-ig

Vasárnap 3:00-tól 14:00-ig

Kb így.

Amúgy nem vagyok megelégedve, én az az éjszaka bagoly típus vagyok, következő félévben ha tehetem az összes órámat délutánra rakom, hogy sokáig aludhassak. Akárhogy alszom el, ha reggel kell kelni, akkor fáradt vagyok.

2014. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is egyetemista vagyok. Hát, tegnap 2-kor feküdtem le, mert készülnöm kellett, és 6-kor keltem. Egyébként én össze-vissza szoktam aludni, attól függ, mikor hogy vannak óráim. De átlagban olyan 1 körül fekszek le, 6-7 körül kelek. De olyan is sokszor van, hogy csak 2-3 órákat alszok, de már olyan is előfordult, hogy nem volt időm aludni, főleg beadási időszakban. Hétvégén sokkal többet is alszok, van hogy akkor 12 órát (bepótolom a hétköznapot) :)


Igazából régebben sokkal jobban bírtam ezt, ma már viszont egyre rosszabbul viselem. Egész nap fáradt vagyok, ma is megkérdezte a tanár előadás közben (mert a padon fetrengtem), hogy rosszul vagyok-e vagy csak fáradt vagyok? Égő volt.

2014. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Páromhoz igazodva, ahogy a műszakja esik. Én itthon dolgozom, így ez a kézenfekvő. 5-8 órát alszom, 2-3 napig elvagyok rövidke alvással is, de utána kidőlök, mint egy zsák. Bírnék még aludni, de nincs rá időm :(
2014. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
iskolaidőben 21:40 - 5:50 hétvégén 22:20 - 8:15 soha nem tudok sokáig aludni,csak ha buli volt vagy vmi hasonló.
2014. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!