Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom ha a zenei ízlésemről...

Utálom ha a zenei ízlésemről kérdeznek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mikor valaki megkérdezi milyen zenéket szeretek, komolyan utálok válaszolni. Ez számomra tök privát dolog, plusz félek, hogy lenéznének vagy valami. Vagy megbántanám a másikat ha azt mondom, hogy utálom ezt meg azt, ami lehet, hogy az ő kedvence. Mit lehet erre diplomatikusan válaszolni?
2014. okt. 20. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját zenei ízlésedet nem kell szégyellned, nálam például fontos szempont, ezért is szoktam megkérdezni, ha arra terelődne a szó. Egy ilyen kérdésre meg nem azzal kell válaszolni, hogy mi az, amit utálsz, és ha esetleg reakciónak írnád egy-egy énekesre/zenekarra, akkor is lehet finoman megfogalmazni, hogy nem szereted. Sok ember ugrik arra, ha leszólják a zenei ízlését, és ha ez direkt provokáló jellegű, akkor többnyire jogosan.
2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Stabil egyéniség lehetsz ha ezt sem mered "vállalni".

Valami vállalhatatlan dolgot szeretsz vagy mi a baj? :D

2014. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nem egy Justin Bieber, 1 direction fanatikus?:D
2014. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem győzike és cristofel a favorit akkor nincs mit szégyellni a zenei ízléseden, de kíváncsivá tettél, itt igazán leírhatnád, hogy mit szeretsz, úgyis anonim az egész oldal.
2014. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam épp fordítva van. Én nagyon örülök ha erről kérdeznek, mert büszke vagyok a zenei stílusomra (rock).
2014. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 deepinthought válasza:
9 éve rátaláltam egy olyan stílusra, ami sok mindenen átsegít, ez a happy hardcore, a 90-es évek elektronikus műfajai közül az egyik. Már merek róla beszélni, ha szóba kerül, viszont sokáig nem mertem. Az egyik általános sulis osztálykiránduláson, este zenét hallgattam, nem szeretem hangosan hallgatni, főleg, ha nem egyedül vagyok, de akkor mégis kihallatszott és leszólták, engem ez nagyon rosszul érintett, utána nem szívesen osztottam meg másokkal, ha kérdezték, milyen stílust hallgatok szívesen, előfordult, hogy mást mondtam, csak, hogy ne nézzenek le, ne furcsálljanak, nagyon megmaradt, hogy egyszer leszólták. Azóta is szeretem az ilyen zenéket, emellett egyéb műfajokból is hallgatok dalokat, de ez a stílus szerintem mindig az első helyen lesz. A középsuliban is szóba került, ott már simán mondtam, hogy milyen zenéket kedvelek, rájöttem addigra már én is, hogy nincs mit szégyellni ezen. :) Jó néhány évig szinte csak a 90-es évek elektronikus zenéit hallgattam, de egy ideje már nem csak ezek mennek, a második helyen a klasszikus rock áll, de nagyon szeretem a power metalt is, imádom még a zongorás, a jazz és a soul zenéket. A mai zenék közül kevés fog meg. Kifejezheted másképp is azt, hogy milyen stílusokat nem kedvelsz, megfogalmazhatod finoman is, és abból nem hiszem, hogy lenne sértődés. :)
2014. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó két dolgot szeretek a rockot meg a klasszikust.

Az emberek 70%a hülyének néz a klasszikus miatt, holott amúgy zenész vagyok, de aki ezt nem tudja furcsán néz. A zenész társaim meg mindig azt kérdezik, hogy tudok ilyebeket hallgatni. Össze vagyok zavarodva na.

2014. okt. 21. 11:55
 8/10 szusy2 ***** válasza:
Én a beatlest szeretem és a barátnőim utálják de így is LB-k vagyunk 1szer az ő zenéjit kell halgatnom hol ő szenved az enyémen de persze van közös is (imagine dragons <3 )
2014. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Najó meggyőztetek. Köszönöm szépen :D
2014. okt. 21. 20:34
 10/10 szusy2 ***** válasza:
<3
2014. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!