Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy nem szívesen...

Normális az, hogy nem szívesen megyek a panel házak alatt, mert tartok tőle, hogy ledobhatnak az erkélyről valamit és fejbe találhat és inkább kerülök picit de távolabb megyek a panel házaktól?

Figyelt kérdés
Tartok az ilyentől. Sok rosszindulatú ember van es ,ha pl egy nagy követ dobnak le és fejbetalál és ott halok meg aki ledobta az pedig gyorsan bemegy úgysem tudják soha kinyomozni ki volt egy 80 lakásos 10 emeletes panelből ahol 80 erkély van,hogy ki okozta a halálom. Multkor cigányok csempéket dobáltak le egy panelből,rendőrök is kint voltak még keresztanyámhoz is bedübögtek. Szóval normális,hogy inkább nem panelek melett megyek es kicsit kerülök vagy dinka vagyok és vizsgálatassam ki magam? De komolyan...

2014. okt. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem a középkorban vagyunk, még ha egyes kisebbségek viselkedése erre is utal..:)
2014. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem köpködtek múltkor a cigányok...
2014. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van járda a panelunk közvetlen közelében , és van járda kijjebb is. Én is a külsőn járok, mert egy-egy lépcsőházban sajnos laknak olyanok, akik simán, ami a kezük ügyébe kerül, kidobják. van, ahol a kisgyerek hajigál. Nem kődarab tart vissza, hanem minden egyéb vacak, amit a fejemre kaphatok csikktől a csirkecombig bezárólag.
2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én panelban lakok, de még nem tapasztaltam ilyesmit, de mondjuk ez gondolom a lakóktól is függ... De ha tudod,hogy annál a háznál esetleg előfordulhat, akkor szerintem nincs azzal semmi baj, ha elkerülöd. :)
2014. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én az összes lakótelepet elkerülöm.
2014. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!