Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom, sosem bírtam barátkozni.Most találtam egy barátnőt eléggé hasonlítunk sok mindenben. Elvagyunk. Ma áthívott magához és egy másik barátnőjét is de én lemondtam egyszerűen nem mertem elmenni. Féltem. Nagyon félek emberek között lenni még a vásárlás is nehezemre esik. Eléggé égő úgy utálom ezt. Család nélkül nőttem fel ugyan de volt valaki aki úgymond 'mellettem'volt. Az anyám..Sosem foglalkozott/foglalkozik velem. Nagy ívben leszar mindent. Sosem volt senkim se barátaim ,se családom és most eléggé jól érzem magam hogy végre van valakim de mégis ellököm magamtól valahogy.. Jó oké írásba könnyű de a való életben..Képtelen vagyok beszélgetni vele.Valahogy sosem jut semmi jó az eszembe ha mégis vagy 3x átgondolom hogy mondjam-e. Szóval annyira hülyén érzem magam, úgy érzem meg se érdemlem de egyben örülök is. Olyan furcsa. Valami tanács :( ? Vagy mi ez ? Nem értem magam tényleg.Előre is köszi ha írtok ..Sokat jelentene (És bocsi a regényért) 15L

2014. okt. 9. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj vele találkozni, próbálj meg feloldódni, és hidd el, minden találkozással egyre könnyebb lesz.:)
2014. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

túlgondolod a dolgokat

régen én is ilyen voltam, de hála a fősulinak sokat változtam :)

ha legközelebb hívnak, menj át nyugodtan, nem lesznek kínos csendek, csak ne azon rágódj, miről is lehetne beszélgetni, majd adja magát a helyzet

egy jó tanács, ha van rá lehetőséged menj el valahova diákmunkára vagy önkénteskedni, nem a munka miatt, hanem azért, mert rá leszel kényszerítve a másokkal való kommunikációra, és hidd el, ez hatalmasat fog rajtad lendíteni

2014. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!