Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdeke 1-2 csajnak az...

Miért érdeke 1-2 csajnak az hogy "kinyírjanak" egy normális srácot?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben elegem van abból hogy folyamatosan 3-4 csaj baszogat, köcsög velem, ellopja a cuccaimat és azt hiszik hogy én csak azért létezem mert nekik kell valaki akit basztatni lehet.

Nem verem meg egyiket sem, ez logikus. Nem fogok egyiknek sem megmondani hogy mekkora egy egoista álszent kis r_ibanc, mert akkor a többi is rám száll.

Mi a francot lehet ilyenkor tenni ? Meg tudnám már ölni az összeset. 3 évig barát, 2 hónapja a legbunkóbb ellenség. Ötlet ?



2014. okt. 21. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na mivan ? Azok a nagyon okos és bölcs, érett és élet tapasztalt 16-18 éves lányok hol vannak most ?
2014. okt. 21. 20:40
 2/11 anonim válasza:
Ha 3 évig a barátod volt, akkor most elég jól ismered. Próbálj meg beszélni vele normálisan..hogy ez gyerekes viselkedés.Az meg hogy lopkodnak..uristen..hát szólj szülőnek, ofőnek, valakinek.De az jobb lenne ha megkérdeznéd hogy mibaja lett veled, leülni megbeszélni a dolgokat.
2014. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ma pl...megkérdeztem csak annyit az infótanártól hogy ma mit fogunk csinálni, meg mondtam neki h ba_zod most a net itt sokkal lassabb mint nálatok (ott nem vmi gyors a net, de bocs...rohadjak meg hogy mertem hasonlítani valamihez), erre mondja hogy "Jó lenne ám ha mostmár befognád a pofádat" meg ilyen oltások...mondtam neki na mivan megint bajod van, el lehet ülni ha nem tetszik valami. Helyeselt hogy igen el is fog, mondtam akkor hajrá. Azt maradt a seggén.

Nemtom mi baja van, de elegem van abból hogy aki alapból normális, abból is ilyen tinir_banc lesz ha van egy olyan "barátnője".

2014. okt. 21. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, azért ilyen veled.:D
2014. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

XD

Gondoltam erre...csak valahogy a bunkózás nem jön be.

2014. okt. 22. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy jó barátnőt, majd ő helyreteszi őket. XD
2014. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hja, kérem, a női lélek rejtelmei kifürkészhetetlenek.
2014. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is pont ez a helyzet itt a kérdésem, de csaj nem volt barátnőm, egész évbe max egy "sziát" ha szoltunk 1máshoz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2014. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az utolsó válaszoló jól promózza a kérdését xD
2015. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen...eléggé.
2015. jan. 3. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!