Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A fekete haj vonzza az érdekes...

A fekete haj vonzza az érdekes embereket, történéseket, de a normális vagy célravezetőeket sohasem?

Figyelt kérdés
Amikor barna hajam van, akkor soha nem történik velem semmi, célirányosan megyek előre. Nem találkozom össze különleges emberekkel, de amikor átváltok fekete hajra, akkor mintha vonzanám a hülyeséget, értelmetlenek tűnő dolgokat amik változtatnak a sorsomon. Ebben van valami logika? Nem bebeszélem magamnak, hanem évek óta vannak időszakaim, amikor fekete hajam van...
2013. okt. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vonzódok a fekete hajú nőkhöz. Ők a kedvenceim. De nem tartom magam nagyon érdekes embernek, de unalmasnak sem.
2013. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 éve fekete a hajam. mostmár mindent értek.
2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Fogadjunk, hogy eredetileg szőke vagy... :-D
2013. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Információ Kapitány ***** válasza:
Na ennél a kérdésnél elakadt a szavam. Kicsit most fáj.
2013. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom van e összefüggés, de szerintem ne fesd a szőke hajad feketére, ha a logikát keresed :DDDDD 27F
2014. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!