Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baja a tesómnak? O. O

Mi a baja a tesómnak? O. O

Figyelt kérdés

Kábé fél éve vettem észre azt, hogy úton útfélen, fűnek fának mindig azt hangoztatja, hogy ő mennyire szereti az AC/DC-t meg guns n roses-t, meg az ilyeneket. nem igazán beszélgetünk a zenéről, nem is tudtam, hogy mit hallgat, de most mindig azt szajkózza.

ráadásul egy ideje meg mindig leszól, hogy én milyen gagyi számokat hallgatok, és hogy mindenkinek milyen rossz az ízlése, meg ő milyen kemény rocker.

én nem ítélem el semmiért, csak nem értem, hogy miért teszi ezt.

(ikrek vagyunk)



2014. okt. 22. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A tesód megszerette a rockzenét. Mi ebben olyan különleges? Sokan szeretik.
2014. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13 évesen? de fél éve még nem volt ilyen, mert nem mind mondta, hogy milyen sz.ar zenét hallgatok, stb.
2014. okt. 22. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen a kamaszkor. Teljesen normális.
2014. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg vele. Először is hallgass bele abba amit ő hallgat, hátha neked is tetszik. Ha nem, akkor mondd meg neki, hogy jó ő ezt hallgatja, neked viszont más jön be, de ezen ne veszekedjetek, mert teljesen felesleges, mindenki hallgassa azt, ami neki tetszik. És ne fikázza a te zenédet, te se szidod az övét.
2014. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aw, yiss.
2014. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13 évesen simán jó. Az hogy menőzik vele az meg háát nem jó de általános.
2014. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
legalább ő jó zenét hallgat :D Mai világban már erre is büszke lehet az ember xd
2014. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 17 éves koromig szidtam azokat akik tré zenét hallgattak és menőztem azzal hjogy én rockot hallgatok... :D majd kinövi előbb utóbb
2014. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Norbiasd válasza:
44%
énis kb ilyenkor szerettem meg a rockot \m/ jóis az :D a tesódnak semmi baja csupán ilyenkor kezdi úgy látni a többi zenét hogy... hát rossz. ez normális. A rock mellett a többi zene rossznak tűnik, kevesebb ritmus, vagy éppen csak ritmus semmi ének. De egy idő után megszokja. Az addigis elég hogy "elhiszem hogy szereted a rockot de nemkell mindig hangoztatni, elég ha hallgatod,, ami meg azt illeti hogy beszól a te zenédre... hát hallgasd halkabban. És ne halgass olyat amibe nincs ének, mert az egy rocker szemében egyenlő a turmixgép és a trabant ékszíjának kihangosított akadásával xD Ui: egy gitár nagyon jó ajándék ötlet :D szüleidnek ajánlom.
2014. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs semmi baja, csatlakozott a rockerek népes táborához. Ennyi \m/ :)
2014. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!