Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol tele vannak az...

Mindenhol tele vannak az emberek gyűlölettel, vagy csak ez az ország ilyen?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan a természetem, hogy nagyon nehezen viselem. Itt is azt látom, hogy ha valaki valamit hibázott az életében és tanácsot kér, hogy helyre hozza, akkor a válaszolók tanács helyett még néhányszor jól belerúgnak virtuálisan. Ha valakinek a kérdéséből nem derül ki, hogy ő a vétkes, biztos lesznek vagy hárman akik belemagyarázzák, hogy már pedig a kérdező a szemét alak. Jól tudom én, hogy még névtelen sem a legjobb döntés kiteregetni a magánéletet egy csomó idegennek, de amikor az ember már csak ettől várja az utolsó reményt, miért kell még jobban bántani? Még ha ő is a vétkes, ha nem szeretne jobbá válni, nem tenne fel semmilyen kérdést. Tudom persze, hogy 10-ből egy ember tud ténylegesen jó útra térni, de mi van, ha épp pont az lenne rá képes, akit itt össze szidnak? Miért kell az apró esélyt is elvenni? Miért nem lehet segíteni? Vagy ha valaki segíteni nem akar, akkor miért nem hagyja ott a kérdést válasz nélkül?
2014. okt. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert névtelenül, arc nélkül könnyebb még egyet bele rúgni abba, aki amúgy is szerencsétlenül érzi magát. Vannak akik ezt élvezik. És ez elég szomorú...
2014. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés embernek van elég jó önismerete. Tehát ha veszünk egy problémát, akkor nagyjából mindenkinek lesz rá egy olyan válasza, hogy ő mit tenne. Miközben lehet, nem is úgy tenne, de ezt nem tudj magáról. Plusz túlnyomó részt tizenévesek válaszolnak, akiknek még nincs elég élettapasztalatuk, önismeretük a korukból adódóan. És olyanok is akadnak, akik itt vezetik le a napi feszültséget. Olvashattál olyan választ is, ami nem illett az elképzeléseidbe, de nem volt sértő, rosszindulatú, épp hogy segítő, mert rávilágított egy "gyenge" pontodra, csak érzékenyen érintett.
2014. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én facebookon szoktam kommenteket es olvasni es mintha valami ösztönálllatok írnák oket,nem emberek..
2014. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!