Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élem bele magam mindenbe...

Miért élem bele magam mindenbe túl gyorsan?

Figyelt kérdés

Akár valami kívánság,helyzet, de legfőképp barátnős kérdésekben, ami ha nem úgy sikerül ahogy megálmodtam akkorát huppanok mint egy ház, ami nagyon sz@r érzés... Hogyan tudnék ezen változtatni?

(19f)


2014. okt. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan bele élem magam mindenbe :D Rámír egy srác, beszélgetünk aztán már elképzelem az esküvőt, a gyerekünket elnevezem aztán meg valahogy nem :D


17l

2014. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D én is valahogy így, próbálom tűrtőztetni magam, de még így is sok, mert nemtudom ami egyértelmű és világosnak tűnik nekem, az sem az. Vagy minden lány kiismerhetetlen és kétszínű vagy velem van a baj... szóval semmi tanács az álmodozás ellen?
2014. okt. 24. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz előre. Ne kombináld túl a dolgokat. Hová valósi vagy? :D
2014. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez, mindig kombinálok, és hullámvölgyek jönnek maguktól, néha anélkül hogy beszéltem volna a lánnyal egy szót is, most megutáltam magamban. Nem jó ez a tulajdonságom, és nem tudom, hogy kellene változtatni. 20/F
2014. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Addig már eljutottam, hogy ok nélkül nem kombinálok (például mi lenne ha holnap felhívna Palvin Barbi :D), de ha okom van rá és valamit elképzelek mindig azon jár az eszem és ha nem valósul meg, akkor összedől a világ... amúgy Bp ha ez számít :D
2014. okt. 24. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!