Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy kicsit is megeröltetem...

Ha egy kicsit is megeröltetem magam, nagyon gyorsan elkezd dobogni a szívem. Nagyon hamar elfáradok szinte mindenbe.16/f. Ez mitől lehet? Mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
amúgy vashiányom van. De ettől ennyire nem kéne elfáradnom. Vagy igen? köszi a válaszokat előre is
2010. nov. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos esetleg?
2010. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is sokszor van ilyen, magas a vérnyomásom,szedek rá gyógyszert évek óta,de mégis sokszor rosszul vagyok,ugyanilyen tünetekkel.Mindenképp menj orvoshoz.
2010. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
suliban is a lépcsőn felérés után már lihegek, szívem dobog mint állat.....
2010. nov. 17. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
vastagbél fekélytől lehet ez?
2010. nov. 17. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom 19F vagyok. Mi ujság?? Tervezem hogy elkezdek futni járni aztán vagy szívrohamot kapok, vagy javul egy kicsit :D (magas a vérnyomásom)
2010. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!